4,8
az 55 gyöngyösi étterem közül
étterem, pizzéria
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria GyöngyösGiardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös vélemények

Kiváló 2018. január 12.a párjával járt itt
Nagyon finom pizza, kedves kiszolgálás . Imádunk ide járni . Nem csak a pizza, de minden más is kiváló, és minőségi. Hangulatos kis hely.
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös - Étel/italGiardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös - Étel/ital
Kiváló 2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Magyarországon az olasz étterem legtöbbször a pizza-lasagne-bolognai szentháromságban merül ki. Valami egyszerűere vágytunk, telefonon akartunk foglalni. Először telefonon nem tűntek túl készségesnek, kiderült, egy lagzi volt a nem túl nagy étteremben, de a kerthelységnek nevezett előkertben simán összetoltak nekünk 9-ünknek elég asztalt, és érkezésünktől kezdve kedvesek, készségesek voltak, a lagzi ellenére jutott nekünk elég figyelem.
Kiváló 2016. december 30.a párjával járt itt
Egy év elteltével ismét itt ebédeltünk, és valószínűleg, ha Gyöngyösön járunk ismét visszatérünk majd ide. A kiszolgálás vérprofi. Az ételek minősége megkérdőjelezhetetlen. Az étlap nagyon változatos. szerencsés, hogy itt a pizzán, és a tésztán túl is van élet, és egyéb ételek közül is lehetett választani.
Gyenge 2015. május 13. járt itt
Vasárnap 18:30 körül szerettünk volna elkölteni egy vacsorát a párommal. A kinti étlap vizsgálata közben megjelent egy pincér és közölte kissé bárdolatlan stílusban, hogy zárva vannak, a konyha eddig bírta és mivel vasárnap van, nem tudnak alapanyaghoz jutni! Ez komoly? Egy hónapja vezették be a vasárnapi zárva tartást és erre nincsenek felkészülve?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. szeptember 12., kollégákkal járt itt
A céges tréningről hazafelé álltunk meg itt ebédelni. Előzetesen leadtuk a menü rendelésünket, így villámgyorsan ki is szolgáltak. Egy főételt elcseréltek, de ez egy kolléga hibája volt, mert megette egy másik kollégáét. . . Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak szépen feldíszítve. A hely nagyon hangulatos, a felszolgálók udvariasak és nagyon kedvesek.
Giardinetto Olasz Étterem és Pizzéria Gyöngyös - Belső
Kiváló 2014. június 30.családjával járt itt
Tiszta, kellemes hangulatú étterem. Az ételek finomak, a borok is kitűnőek. Jó a hangulat, udvarias a személyzet.