Hatlépcsős Presszó Gyöngyös

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hatlépcsős Presszó Gyöngyös vélemények

2019. október 23.barátokkal járt itt
A Hatlépcsős egy egyszerű, kommersz italokat olcsón árusító kiskocsma a Zsinagóga melletti utcában. Nevét onnan kapta, hogy a hely a pincében található, ahová 6 lépcsőfok vezet le. Soproni Ászok a csapolt sörük, gyakorlatilag jó időben az összes vendég a zöld Sopronis napernyők alatt szokott üldögélni a kinti utcarészen kialakított teraszon, ami amúgy fapados, de laza hely.
2019. augusztus 31.családjával járt itt
A Hatlépcsős presszóban szívesen ittam volna sört, de mivel volt még előttem vagy 300 km vezetnivaló, társultam anyámhoz, aki kávézott, megittam én is egy kávét tejjel, ami nem volt emlékezetes, nagyon rossz sem viszont olcsónak olcsó.
Az italfront kommersz, ami a sört, bort és töményet illeti, az árak az alkoholos italok esetében is nagyon kedvezőek.
A kiszolgálás kedves. Van teraszuk is, ott ültünk le.
Hatlépcsős Presszó Gyöngyös - Külső képHatlépcsős Presszó Gyöngyös - Külső képHatlépcsős Presszó Gyöngyös - Külső képHatlépcsős Presszó Gyöngyös - Külső kép