Kolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös vélemények

Kiváló 2019. október 23.egyedül járt itt
Az egyik legjobb hely Gyöngyösön, a belvárosban, a Főtérre futó utcában. Vagány, fiatalos, romkocsmás, avantgárd bár, amely különösen kézműves sörökben erős. Fiatal, belevaló személyzet. A csapon Gentle Bastaro IPA, Zebra APA, Zubr Lager, Litovel búza és meggysör. Az aktuális kínálatot a táblára írják ki krétával írják ki.
Kolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső képKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - MosdóKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső képKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - EgyébKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - EgyébKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső képKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Étlap/itallapKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Étel/italKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - EgyébKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Étlap/itallapKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Étlap/itallapKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső kép
Kiváló 2018. április 12.egyedül járt itt
Lassan minden közepes méretű, értsd 50. 000-60. 000 lakosú városban nyílik legalább egy kézműves söröző, ami felettébb örvendetes. A minap Gyöngyösön sétálva akadtam bele a Kolorbárba, amiről már kívülről is lerítt, hogy izgalmas, barátságos, otthonos a belső dizájn. Így is volt.
Kolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső képKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Külső képKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - BelsőKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Étlap/itallapKolorbár Kulturális Mulató Gyöngyös - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 22.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztem. A hely már kívülről is hívogató,sőt 2 bejárata is van. Kellemes mediterrán hangulat,nagy választék. Kézműves sör,és bor különlegességek között válogattunk,de kávézni is lehet,de van édes-sós péksüti,rágcsa is. Meg kell jegyeznem hogy a hely abszolút baba,és gyerekbarát,nyugodtan bejöhetnek családok is.