Kulacs Bisztró Gyöngyös

Kulacs Bisztró Gyöngyös
Kulacs Bisztró GyöngyösKulacs Bisztró Gyöngyös
Kulacs Bisztró GyöngyösKulacs Bisztró Gyöngyös

Kulacs Bisztró Gyöngyös bemutatkozása

Gyöngyös belvárosában HÁZIAS ÍZEKKEL és HELYI BOROKKAL kedveskedünk a hozzánk betérőknek.
Hangulatos (retró) borozónk gyakran helyszíne kisebb baráti találkozóknak, céges rendezvényeknek.
Külső rendezvényekre, esküvőkre sátrak, székek, evőeszközök bérelhetőek.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kulacs Bisztró Gyöngyös vélemények

2019. október 22.barátokkal járt itt
Házias, magyaros, fűszere ételeket, közepes minőségben készítő étterem, amely már jó pár éve megbízhatóan működik Gyöngyösön, a belváros szélén, egy elég forgalmas utcában. Ez az utca is a fizető övezetbe tartozik.
Kulacs Bisztró Gyöngyös - Külső képKulacs Bisztró Gyöngyös - MosdóKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Külső képKulacs Bisztró Gyöngyös - Belső
Kiváló 2017. december 24.a párjával járt itt
Bearanyozta a nagy karácsonyi vásárlást ezüst-szombaton a Kulacs Étterem Gyöngyösön. Miután a vásárlási őrületen túljutottunk,arra gondoltunk; ismét betérünk Gyöngyösön a kedvenc helyünkre. Kicsit félve mentünk,mert előzőleg nem foglaltunk helyet ebédre,de kellemesen csalódtunk.
Kiváló 2017. október 4.a párjával járt itt
Évek óta visszajárunk ide! Egyszerűen imádjuk! Ritka helyek egyike ahol még udvariasak a felszolgálók! Házias ételek , frissensültek közül lehet választani. A legolcsóbb étterem amit jelenleg tudok. Az adagok is megfelelőek. Ingyenes parkoló van az udvarában. Csak ajánlani tudom azoknak akik házias ízekre vágynak!
Kiváló 2017. augusztus 24.a párjával járt itt
Messze a legszuperebb hely, ahova betértem. Minden szempontból max csillagot adok, sőt. . . többet is adnék ha lehet! A hely magával ragadó, lenyűgöző stílusú, mintha Némó kapitány hajóján jártam volna. . . egyszerűen, mint egy varázslatos, párhuzamos dimenzió. . . Nem tudok betelni vele. Biztosan ajánljuk mindenkinek és visszatérünk!
Kulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - Belső
Átlagos 2017. április 16.a párjával járt itt
Döbbenet az arcunkon mikor beléptünk, ezt a pultos egyből észrevette mert közölte velünk ha enni akarunk le kell mennünk a lépcsőn. A döbbenet azért volt mert egy kocsma szerű helyiségbe léptünk be a jobb oldali ajtón (javaslom a baloldali ajtó használatát!
Kulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/italKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - EgyébKulacs Bisztró Gyöngyös - MosdóKulacs Bisztró Gyöngyös - EgyébKulacs Bisztró Gyöngyös - BelsőKulacs Bisztró Gyöngyös - Külső képKulacs Bisztró Gyöngyös - Étlap/itallapKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 8. járt itt
Egyszerű kis hely, de változatosak az ételek, eddig mindig jókat ettünk. A város központjában található, tehát jól megközelíthető a hely. Az ételek megfelelőek, az adagok is kielégítőek voltak. A kiszolgálás is jó általában. Talán negatívumként az mondható el, hogy a közelében parkolni egy forgalmasabb hétköznap elég nehéz, és maga a hely kicsit kicsi, szűkös.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
20 év kihagyás után visszatértem feleségemmel a Kulacsba.
Mintha megállt volna az idő. . . ugyanaz a tulajdonos,a hely.
Sokan voltak az étteremben de ennek ellenére gyors volt a kiszolgálás.
Az adagok a levesnél is és a főételnél is megfelelőek voltak (egy férfinak is bőséges). Ár érték arányban mindenkinek ajánlom hogy egyszer térjen be!
Kiváló 2015. december 9.a párjával járt itt
Évente kétszer-háromszor járunk Gyöngyösön. Mindig ide jövünk ebédelni. Mindennel meg vagyunk elégedve, szuper ételek, udvarias kiszolgálás. Ha Gyöngyösön járok, csakis ide térek be a feleségemmel. Ráadásul a kedvenc étele, a rántott békacomb is kapható itt. 5 csillagos részemről. Ezt a helyet már több ismerősömnek is ajánlottam.
Kulacs Bisztró Gyöngyös - EgyébKulacs Bisztró Gyöngyös - EgyébKulacs Bisztró Gyöngyös - Étel/ital
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Korrekt,udvarias kiszolgálás,nagy adagok,kiváló ár-érték aránnyal. Itt nincs mellébeszélés,cicoma, itt biztosan jól lakunk. A hely kicsit szűkös,és a papír alátéteket az asztalon is gyakrabban cserélhetnék,de mindez eltörpül amellett hogy kiváló helyről van szó.
Kiváló 2015. november 7.a párjával járt itt
A múltból itt maradt, nosztalgiázásra nagyszerű hely!Hatalmas adagok, nagy-nagy olcsóság, igényes tálalás, vidám, természetes, figyelmes kiszolgálás, nagyszerű étkek!! Kihagyhatatlan!!!!A pincérek lelkes hozzáállásán látszik, hogy szívügyük a munkájuk!!Kár, hogy ritkán járunk erre!!
Kulacs Bisztró Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösPáter Kis Szaléz u. 10.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo