Tető Étterem Gyöngyös

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Tető Étterem Gyöngyös vélemények

2023. június 11.gyerekekkel járt itt
Véletlenül tévedtünk be ide a fiammal. Nem túráztunk, csak sétáltunk a környéken egy kicsit a következő buszig. Nagyon éhesek voltunk, kedves kiszolgálás, önkiszolgáló feeling fogadott. Menüből lehet választani, az ételek italok átlagosak, átlagos ár-érték aránnyal. A a Jókai bableves jó, a rizs menzás, a sült csirkecomb viszont zseniális volt.
Szörnyű 2021. október 2.családjával járt itt
A mai nap a csaladommal szerettünk volna a tető étteremben ebédelni, de csúfos véget ért a tervünk. Az étel kritikán aluli, nem friss és az íze minősíthetetlenül szegényes volt. Az árak viszont egy Budapesti étterem kategóriájába sorolhatóak. Aki erre jár tegyen egy pár kor sétát és nézzen egy jó éttermet valahol, de ezt NEM AJÁNLOM SENKINEK! NE MONDJA SENKI, HOGY NEM SZÓLTAM.
Gyenge 2021. június 22.a párjával járt itt
Először voltam ebben az étteremben. Az étterem környezete tiszta és rendezett volt. Első benyomásra szimpatikus volt. Kiszolgáló személyzet kedves és segítőkész volt. A problémám az volt, hogy a terasz részt a hőség miatt nem tudtam igénybe venni, mert oda tűzött a nap és csak 1 napernyő volt.
Tető Étterem Gyöngyös - Külső kép
2019. április 12.a párjával járt itt
Mátrában töltöttünk öt napot a párommal, erdőt járva, túrázgatva a tavaszi napsütésben. Egyszer a mátraházi parkolóban lángost, kétszer a Tető Étteremben Kékestetőn ettünk meleg ételt. A Tető önkiszolgáló étterem kellemes meglepetés volt számomra, mert vasárnap széles választékból lehetett választani, tiszta mosdó és tágas-világos ebédlő várt itt.
Gyenge 2017. július 24.egyedül járt itt
A TV-toronyban tett liftes felröppenést követően szerettem volna valami gyors estebédet enni, miután a toronybeli büfében már egy kávét sem lehetett meginni, mert "mindjárt" zárnak. A toronnyal szemben, a hegy tetején lévő Tető Gyorsétterem is elvileg bőven nyitva volt még, de belépve már egyetlen ételt sem lehetett a pultban látni.
Gyenge 2017. május 30.a párjával járt itt
Korábban már jártam itt. Akkor azt hittem sícentrum, máskor meg zárva volt. Most is azért mertem bemenni, mert előtte utánanéztem itt, és olvastam, hogy önkiszolgáló. Nos, nem éppen volt önkiszolgáló, mert nem volt kirakva étel, csak kiírva. A kiírás és az ár alapján kellett eldöntenem, hogy akarok-e enni, vagy nem.
Tető Étterem Gyöngyös - Belső
Gyenge 2017. március 8.családjával járt itt
Az elmúlt években 3 alkalommal jártam itt, eddig az ételek minőségével nem volt különösebb problémám, csak azt sérelmeztem, hogy bankkártyával és SZÉP kártyával nem lehet fizetni, annak ellenére, hogy elfogadóhelyként van feltüntetve. Ki van írva, hogy a mai napon nem tudnak elfogadni bankkártyát és SZÉP kártyát, ez 2013.
Gyenge 2017. március 5.családjával járt itt
Gyönyörű környeztet magas árak és silány minőség. A rántott húsba nem találtunk húst 1 mm bunda 1 mm kemény rágós valami. Késsel vágni nem lehetett! ! A rántott sajt fagyasztott termékből van kisütve. Szóvá is tettem és simán elnézést kértek,holott 5 fő nem kis összeget hagyott ott az ebédért.
Gyenge 2016. november 27.barátokkal járt itt
Az adagok nevetségesek egy óvodába nagyobbak az adagok. Az íz sem az igazi pacalt vettem krumplival,meg is bántam ez 2000fr volt 1szelet kenyér 80 fr. A keresés tányér nevetséges akorka. Burgonya ehetetlen volt ha ott eszem még vissza viszem biztos nyers üveges volt. A többi étterembe nem voltam itt fent a hegyen de ne itt egyen aki megegyezik
2016. szeptember 13.barátokkal járt itt
Idén nyáron a Kékestető volt az egyik úti célunk. Pár órát eltöltöttünk ott, csodás látvány tárul fent elénk! ! Ebédkor betértünk a Tető Étterembe, kellemes hely, először olyan érzésem volt, mintha menzán lennénk. De a választék elég szimpatikus volt, végül gyümölcs levest kértem, majd fasírtot krumplival.
Tető Étterem Gyöngyös - Külső képTető Étterem Gyöngyös - Egyéb