Vincellér Panzió étterme Gyöngyös

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös
Vincellér Panzió étterme GyöngyösVincellér Panzió étterme Gyöngyös
Vincellér Panzió étterme GyöngyösVincellér Panzió étterme Gyöngyös

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös bemutatkozása

Éttermünk a Mátrába vezető út mellet található közvetlen parkolási lehetőséggel. Étlapunk kínálatában megtalálhatók a hagyományos ízek és különlegességek is. Természetesen a környék borainak széles választékával rendelkezünk.
Legyen Ön is Vendégünk!

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Vincellér Panzió étterme Gyöngyös vélemények

2019. október 23.barátokkal járt itt
Az ittjartam. hu gyöngyösi étterem érékelések alapján én javasoltam ezt az éttermet a barátaimnak, mivel szerepelt az első 10-ben, én viszont korábban még nem jártam itt. Autóval le tudtunk parkolni a bejárat előtt. Az étterem régi vágású, tradicionális étterem, főleg magyaros, jól ismert és közkedvelt ételekkel, nem túl hosszú a lista, mondhatjuk, hogy meglepetések, extrák nélküli.
Vincellér Panzió étterme Gyöngyös - Külső képVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étel/italVincellér Panzió étterme Gyöngyös - BelsőVincellér Panzió étterme Gyöngyös - BelsőVincellér Panzió étterme Gyöngyös - BelsőVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étlap/itallapVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étlap/itallapVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Étlap/itallapVincellér Panzió étterme Gyöngyös - Mosdó
Kiváló 2019. február 22.családjával járt itt
Már korábban is több alkalommal voltam itt szűk családi körben és rokonokkal is. Nagyon elégedettek vagyunk az ételek választékával és minőségével. Nagyon kellemes hely. A kioszolgálás is jó. Egy-két esetben előfordult, hogy a személyzet a leterheltség miatt nem állt azonnal rendelkezésre, de egyébként nagyon kedvesek és szolgálatkészek voltak.
2017. október 4., csoporttal járt itt
Születésnapra foglaltuk le a külön termüket 20főre. Az ételek finomak voltak, viszonylag gyorsan elénk került egyszerre a főétel. Tortát is bevihettük a szülinaposnak. Tiszta volt minden. Felszolgálás is rendben ment. Összességében remek volt minden. Az elején bénázott egy fiatal felszolgáló. Öt utána már nem láttuk
Átlagos 2016. szeptember 4.családjával járt itt
Telefonos egyeztetés alapján sikerült helyet szereznünk 5-öd magammal . Hangulatos helynek tűnt ,de a felszolgálónak nem ez lehetett a legjobb napja. Mindenki mást rendelt én párommal előételként tatárbifszteket valami frissensültet,a többiek vaddisznó pörköltet és pacalt. Én a párommal meg voltunk elégedve ízletes finom ételt kaptunk.
Szörnyű 2015. augusztus 13.családjával járt itt
Amikor beléptünk jó kis helynek tűnt. Aztán a fapofájú pincér nagynehezen kiszolgált minket, a világ összes fájdalmát magán viselve... Jól nézett ki ami a tányéron volt, bár lett volna valami íze... Fizettünk, eljöttünk, kb 2000.-rel vágott át fapofa barátom. Nem igazán ajánlom a helyet felebarátaimnak sem!
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Kedves fogadtatás. Kiváló kiszolgálás. Családias környezet. Jó árak. Akár nyárom ,vagy télen megyünk midíg van hozzánk egy kedves szavuk. Szép helyan található. Étel rendelést telefonon is leadhatom,és akár elvitelre is kérhetem. Minden igényünket kielégítik. Nincs számukra lehetetlen feledat. Személyes kapcsolatot teremtenek a vendégekkel, és mindíg mosolyognak.
2014. május 18.gyerekekkel járt itt
2014. 05. 18án jártunk itt. Családunkkal látogattuk meg a helyet. A kiszolgálás igen kedves volt, az ételek viszonylag gyorsan készültek el, és finomak voltak. Mivel jómagam minden nap főzök, ezért nagyon fontos volt számomra, hogy a levesnek ne ételízesítő vagy "porleves" íze legyen.
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
24. házassági évfordulónkon ebédeltünk itt. Csak beestünk az utcáról, de nagyon szívélyesen fogadtak. A teraszt ajánlotta a pincér, mert már jó idő volt. 2 személyes vincellér tálat kértünk. A tálon minden volt, amit csak megkívánhattunk. külön szervírozták a tartár mártást, így a férjem sem fintorgott. Nem szereti.
Vincellér Panzió étterme Gyöngyös a térképen
3200 GyöngyösErzsébet királyné útja 22.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, vegetáriánus, nemzetközi