Hotel Opál Gyöngyös ★★★

Hotel Opál Gyöngyös
Hotel Opál GyöngyösHotel Opál Gyöngyös
Hotel Opál GyöngyösHotel Opál Gyöngyös

Hotel Opál Gyöngyös bemutatkozása

Hotel Opál***superior 2012. márciusában nyitott Gyöngyösön, a Mátra kapujában a település egyetlen belvárosi szállodájaként, mely csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el 5 percnyi sétára a centrumtól. Busszal, vonattal és autóval is egyszerűen megközelíthető. A szálloda arculatában, berendezésében a modern, de barátságos stílust képviseli.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Opál Gyöngyös vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 22.a párjával járt itt
A Csak mi ketten akciós csomagajánlat keretében töltöttünk három éjszakát a hotelben, igazán kedvezményes áron. Kicsit meglepő, hogy itt hétvégén van a kedvezmény, de nyilván főként üzleti/hivatali utazók adják hét közben a vendégkört, mert a szálloda elsődleges szlogenje: Business & Home Otthon az üzletben.
Hotel Opál Gyöngyös - Egyéb
Kiváló 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Bükk-Mátra kirándulásunk utolsó állomása volt Gyöngyös. Eredetileg Kékestetőn szálltunk volna meg, de lemondták. Hirtelen ötlet volt az Opál Hotel, de nem bántuk meg! Könnyen megtaláltuk, nagyon jó helyen van (közel a városközpont, a Mátra Múzeum). Modern, jól felszerelt. Van lift, a mozgássérültekre is gondoltak.
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk a szállodában. Kedves segítőkész személyzet. Finom vacsora. Wellness részleget sajnos nem tudtuk kipróbálni az idő rövidsége miatt. Ha legközelebb erre járunk, biztos itt fogunk megszállni.
2017. április 25.barátokkal járt itt
Baráti társasággal érkeztünk egy hétvégére. A helyválasztás tökéletes volt, mert a tavaszi tél megtréfált volna bennünket egy Mátrai szállodában. A szoba tiszta és szép volt. Kedves volt a napi idézet az asztalon mely a "Mosolygós szállodára" utal. Szobánk a földszinten volt, és sajnos csatorna szag volt másfél napig.
Átlagos 2016. január 27.családjával járt itt
A Hotel tiszta,modern-minden adott lenne a tökéletes pihenéshez,ha a személyzet értene a vendéglátáshoz. Úgy éreztük magunkat,mint a Zimmer Feri filmben-üres szálloda-vendégvárás-vendég megérkezik és csak néznek,mit is kellene vele csinálni. Wellness recepción órákon keresztül senki,aki kiadna egy köntöst,vagy adna egy törölközőt.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel (3 hónapos és 5 éves)érkeztünk, apartman szobát kaptunk. Ámultunk-bámultunk. . . Nappali Tv-vel, szoba Tv-vel, fürdőszoba, külön wc, hatalmas beépített szekrény, hatalmas konyha mikorval,hűtővel,mosogatókagylóval. Tiszta, otthonos környezet fogadott bennünket az egész hotel területén.
Kiváló 2015. október 26.üzleti partnerrel járt itt
Választásomnál szempont volt a parkolási lehetőség is, ami itt nagyon megfelelő volt. Késői érekzésem ellenére készséges, kedves kiszolgálásban volt részem. Tiszta, rendes szoba fogadott. A reggeli minősége kitűnő volt. Elégedett voltam mindennel. Sajnosa a wellness részleget nem tudtam kipróbálni, mert reggel utaztam tovább. Máskor is igénybe veszem a hotelt és szolgáltatásait, ha arra járok.
Kiváló 2015. október 4.egyedül járt itt
Tökéletes - amennyiben röviden szeretném összefoglalni.

Nagyon segítőkész személyzet, finom ételek és italok, tiszta és csendes szoba. Minden adott volt ahhoz, hogy a mátrai kirándulás után jól (majd hogy nem otthon) érezzem magam.
A wellneszt most idő hiányában nem használtam, de legközelebb fogom. :-) Mert még jövök.
Bátran ajánlom mindenkinek a hotelt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
A szálloda szolíd, de rendezett és tiszta. A falakon selyemfestmények, melyek nagyon mutatósak. Sehol semmi negatívum, még ha akarnék sem tudnék egyet sem mondani. A személyzet olyan mintha csak kettőnkre várt volna és csak velünk foglalkoznának. De ugyan ezt érezheti mindenki, aki itt száll meg.
Hotel Opál Gyöngyös - SzobákHotel Opál Gyöngyös - Egyéb
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Ebben a szállodában a párommal már kétszer voltunk. Mikor az első itt töltött hétvégének vége lett, megfogadtuk - ide vissza kell jönni. Nekünk nagyon "bejött" a szálloda. A szoba kényelmes, szép, és imádtam azt a tisztaság illatot mikor beléptem az ajtón. . :) A wellness részleg is jó kikapcsolódást nyújtott.
Hotel Opál Gyöngyös - Szobák