Mátra Kemping Gyöngyös

Mátra Kemping Gyöngyös
Mátra Kemping GyöngyösMátra Kemping Gyöngyös
Mátra Kemping GyöngyösMátra Kemping Gyöngyös

Mátra Kemping Gyöngyös bemutatkozása

Kempingünk 530 m magasan fekszik csodálatos hegyvidéki környezetben, a Mátra hegycsúcsaitól körülölelve, annak szívében. Kedvelt kiránduló és üdülőhely. Közvetlen szomszédságában található 50 m magas kilátó, ahonnan lenyűgöző panoráma tárul a szemünk elé.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.09.02-ig
Avar Hotel Mátrafüred
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Mátra Kemping Gyöngyös vélemények

2020. augusztus 26.barátokkal járt itt
A szálláson már több alkalommal jártunk, de ezúttal a motel és a faházak után a szálloda egyik szobáját foglaltuk le. A szállodaépület 2 szintes, az emeleti szobák tetőtériek. A berendezés elég egyszerű, 2 összetolt ágy mint "ál-franciaágy", valamint egy kihúzható kanapé a fekvőalkalmatosságok, ahol még két ember tud aludni, mondjuk a vékonyabb fajtából.
Mátra Kemping Gyöngyös - SzobákMátra Kemping Gyöngyös - SzobákMátra Kemping Gyöngyös - SzobákMátra Kemping Gyöngyös - SzobákMátra Kemping Gyöngyös - Külső képMátra Kemping Gyöngyös - Külső képMátra Kemping Gyöngyös - Külső képMátra Kemping Gyöngyös - Környék
Kedves Vendégünk!

Köszönettel vettük megtisztelő értékelését, kedves szavait, és azt, hogy tapasztalatait megosztotta másokkal is.
Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk.
Számunkra vendégeink véleménye nagyon fontos, hiszen ezekből tanulunk és tudjuk, hogy min kell változtatni a későbbiekben.
2020. december 3., Mátra Kemping, tulajdonos
Kiváló 2018. február 5.családjával járt itt
Remek hely a Mátrában,nagyfokú tisztaság mindenütt. Szép,új szobák. Családok számára játszótér,fürdő. Nagyon finom konyha,dicséret a szakácsnak és a kedves felszolgálóknak. Ár-érték arányban magasan teljesítenek. Megfizethető,kedvező árak. Túrázoknak is ajánlom a helyet,jó kiindulópont. Ajánlom mindenkinek,profi csapat munkálkodik ezen a helyen.
Kedves Vendégünk!

Örömünkre szolgál, hogy igénybe vették a kemping szolgáltatásait. Köszönjük szépen az ötös értékelést és azt, hogy tapasztalatait megosztotta másokkal is.

Külön köszönjük, hogy elismerte a konyha és az étterem dolgozóinak igyekezetét, dicsérő szavait továbbítottuk.
2019. július 17., Mátra Kemping, tulajdonos
Kiváló 2017. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a Kempingbe az unokákkal.Nagyon szép tiszta hely.Megvoltunk elégedve a szolgáltatásokkal.A faház szép tiszta.Személyzet barátságos ,kedves,udvarias.A hotelban a sóbarlang és a fürdő medence kiváló.Nagyon sok helyre lehet kirándulni.Nagyon jól éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kedves Vendégünk!

Nagyra értékeljük, hogy visszatérő vendégeink között tudhatjuk Önöket. Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat nálunk. Kollégáink nevében is köszönjük szépen az elismerő szavakat, az ötös értékelést és azt, hogy tapasztalatait megosztotta másokkal is.
2019. július 17., Mátra Kemping, tulajdonos
Kiváló 2016. október 24.gyerekekkel járt itt
Tavasszal jártunk itt két kicsi gyerekünkkel a környéken túrázni kirándulni. A kisebbik gyermekünk még kiságyban alszik, amit előre igényeltünk, bár nem tudták megígérni, hogy biztosítják, arra hivatkozva, hogy nem tudják, másnak is odaigérték-e már.
Mátra Kemping Gyöngyös - SzobákMátra Kemping Gyöngyös - Külső kép
Kiváló 2016. június 13.családjával járt itt
Nagyon jó a hely csak ajánlani tudom mi 2X voltunk még tavaly nyáron faházban ahova lehet vinni háziállatot külön pénzért. A wellness részleg us nagyon jó volt, a különféle szaunák is a toppon voltak, a sóbarlang is nagyon jó relaxálásra, a játszótéren sok-sok játék van amit a gyerekek tudnak élvezni, közel van a Kékestetőhöz, van nem messze kb.
2016. január 2.a párjával járt itt
Háromszor jártunk a wellness hotelben. A hotel nagyon szép, új, tiszta, elegáns. Mátrai túra és a finom svédasztalos vacsora után esti programnak igazán kiváló a wellnesben egy kis lubickolás. A jakuzziban és a szaunákban ellazulhatunk egy koktél mellett. A személyzet udvarias, kedves, másodszorra már ismerősként üdvözöltek.
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Immáron másodszor jártam a kempingben, ahol maximálisan meg voltam elégedve a szolgáltatásokkal; tiszta szobák, felkészült személyzet, parkolási lehetőség, és nem mellékesen baráti ár jellemzi a szállást. Közelben kilátó, melyről csodálatos, magával ragadó táj tárul a nézelődő elé. Wellness részlege minden igényt kielégít, csak ajánlani tudom mindenkinek.
2014. augusztus 17.barátokkal járt itt
Az elmúlt években többször is jártunk és megszálltunk ebben a kempingben. A tavalyi évben egy nagy beruházás eredményeképpen teljesen megújult, megszépült a kemping, és a színvonala jelentősen emelkedett. A kemping területén belül sokféle szállástípus közül lehet választani. A motelben 2 és 4 ágyas szobák vannak, a 4 ágyasok emeletes ággyal vannak felszerelve.