Hali Bár és Pizzéria Gyöngyöshalász

Avar Hotel Mátrafüred
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hali Bár és Pizzéria Gyöngyöshalász vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. november 24.barátokkal járt itt
Vendégségbe mentem,gondoltam jó lesz vacsira az a két pizza,amit a pizzériánál megállva rendeltem,oda helybe. (tehát nem a nagy kán országába) Kb. 45perc,szupi. . Történt mindez este negyed nyolckor. Fél 9-es érdeklődésre ígéretet kaptunk,hogy nemsokára érkezik,érkezik. . . . . 9-kor nem bírtuk tovább,megvacsoráztunk.
Gyenge 2016. május 24.barátokkal járt itt
A könyéken jártunk, és igazából más nem is nagyon van arrafelé, ahova az ember fia betérhet egy ebédre. Betérve a pizzériába a teljes kihaltság fogadott, fények csak hogy épp ne essünk hasra. Pizzát ettünk, és rántott húst. A pizzák az ehető kategória fölött vannak, de a katarzis erősen elmaradt.