Napsugár Hotel étterme Gyopárosfürdő

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Napsugár Hotel étterme Gyopárosfürdő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 7.barátokkal járt itt
Immár sokadszorra voltunk a Napsugár vendégei. Számunkra ideális az elhelyezkedése - egy folyosó köti össze a fürdővel -, a kényelem és a személyzet kedvessége. Ár érték arányban is nagyon jó, főleg törzsvendég kártyával :) mely 10 % engedélyre jogosit. A személyzet, kedves, udvarias , segitőkész, az ellátás választéka részünkre jó, változatos, finom.
Én szivből ajánlom másoknak is. MI újból megyünk.
Napsugár Hotel étterme Gyopárosfürdő - Egyéb
2017. november 12.a párjával járt itt
Az idén februárban véletlenül betévedve jártunk még itt. Kedves személyzet és nagyon jó zene (kiváló a zenész) fogadott belépésünkkor. Mivel volt menü többféle is, abból választottunk. Nagyon finom és nagy adag ételt szolgáltak fel. A kiszolgálás gyors, az italárak olcsók, az étterem nagyon tetszetős volt.
Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk Gyopárosfürdőn. Napsugár Étteremre esett a választásunk az ebéd elfogyasztásához. Tiszta, kulturált hely fogadott bennünket. Menüből is lehet választani, aminek a minősége, mennyisége az eddigi tapasztalataink alapján itt nagyon kellemes meglepetésben részesültünk. Kiszolgálás gyorsasága, pincérek kedvessége példaértékű.