Hotel Flóra Gyopárosfürdő ★★

2025.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel Szeged

Hotel Flóra Gyopárosfürdő vélemények

Kiváló 2018. április 21.gyerekekkel járt itt
Tavaly húsvétkor töltöttünk 1 éjszakát a hotelben a férjemmel és kisfiammal. A szállás csendes, szép helyen van, a szoba szépen berendezett kényelmes. Az ágynemű, törölköző tiszta, illatos. A reggeli nagyon finom volt, a tulaj nagyon kedves. A fürdőbe kedvezményes kupont kaptunk. Nagyon jól éreztük magunkat, szerintem még visszatérünk! ! !
Hotel Flóra Gyopárosfürdő - Külső képHotel Flóra Gyopárosfürdő - Környék
2014. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Csupán a hotel éttermében elfogyasztott ételről tudok véleményt írni és a kiszolgálásról. . . a személyzet gyorsan az asztalunkhoz ért érkezésünket követően, azonnal, kérés nélkül kaptunk etetőszéket a két éves gyermekünknek. Udvarias, gyors rendelésfelvételt követően finom, bőséges ételt fogyasztottunk. Aki erre jár, térjen be az étterembe, megéri!
2013. május 23.a párjával járt itt
Szépek és tiszták a szobák remek a kiszolgálás,könnyen megközelíthető. . . ! A kiszolgálás remek a Svédasztalos reggeli jó és változatos. . . A szálloda előtt egy gyönyörű horgásztó van saját stéggel ingyen vizibicikli használattal. Astrand gyalog kb 1o percre van. Itt található gyógyvíz remek az izületi betegségekre és a reomatikusra is. Gépkocsi parkolás a szállón belül ingyenes. . . !