Napsugár Hotel Gyopárosfürdő ★★★

Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő vélemények

Kiváló 2023. május 11.barátokkal járt itt
Nagyon kedvező árajánlata miatt 2 éjszakát töltöttünk ebben a hotelben. Az egyetlen szálloda, amelynek zárt folyosóval van összeköttetése a gyógyfürdővel. Minden nagyon jó és kényelmes volt, de egyetlen negativum az,hogy nem jelezték,hogy a fürdő csak egy belső és egy külső medencével üzemel.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő - EgyébNapsugár Hotel Gyopárosfürdő - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. február 22.családjával járt itt
Nem először - és nem utoljára voltunk a szálloda vendégei. Többször jártunk itt, nemcsak mi de barátokk is elkisértek minket és nem bánták meg. A szálloda elhelyezkedése, valamint a folyosóval összekötött fürdő a kényelmek - kényelme. A személyzet kedvessége, segitőkészsége remek, erről aki majd ide látogat maga is meggyőződhet.
Kiváló 2022. november 20.a párjával járt itt
Hova megy az ember egy hosszú hétvégén, ha szeret pancsolni (lehetőleg gyógyvízben)? Gyopárosfürdőre
A hotelben egy meglepően kicsi szoba fogadott, de mi választottuk és miután mindent elraktunk a helyére, kiderült, nem is olyan kicsi. A szállónak közvetlen átjárása van a fürdőbe, ahol jelenleg csak a gyógymedencék és a szaunapark üzemel, de nekünk pont az kellett.
2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát töltöttünk el a Napsugár hotelbe, aférjemmel és az unokánkkal.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelbe is és a fürdőbe is.
Nekünk azok a helyek tetszenek, amelyiak a szálloda és a fürdő egy zárt folyosóval össze ven kötve , itt is eigy van Szuper volt az ellátás, szoba berendezés. összességében mindennel meg voltunk elégedve.
2020. október 5.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat a hotelben. Az étkezés nagyon jó volt.
A strandolási lehetőség szintén nagyon jó volt. A szobában viszont
volt egy kis kellemetlenség, mivel a hálószobába alig lehetett bemenni
a szűk hely miatt. Az ágy kényelmes volt, jót tudtunk aludni.
Kiváló 2020. március 2.a párjával járt itt
Amit mindenképpen megemlítenék, hogy a személyzet részéről maximális odafigyelést és segítséget kaptunk. Az eredetileg kijelölt szobában az ágy sajnos nekünk gerincproblémák miatt nem volt megfelelő, de kérésünkre AZONNAL másik szobát kaptunk.
2020. február 26.a párjával járt itt
Nagyon kellemes kis hely, csend, nyugalom, a személyzet osztályon felüli, az éttermet is beleértve. Kicsit korábban érkeztünk, de ez semmi gondot nem okozott, megkaptuk a szerencsére éppen üres szobánkat. A tisztaság rendben, a szobák kicsik, de ez adottság. A reggeli nagyjából rendben, a vacsora nem túlságosan "választék bő", de ami volt, az jó ízű, finom. A fürdőbe való átjárás szuper!