La Maréda Étterem & Bisztró Győr

La Maréda Étterem & Bisztró Győr
La Maréda Étterem & Bisztró GyőrLa Maréda Étterem & Bisztró Győr
La Maréda Étterem & Bisztró GyőrLa Maréda Étterem & Bisztró Győr

La Maréda Étterem & Bisztró Győr bemutatkozása

Magyar-mediterrán konyha Győr történelmi belvárosában.
Gault Millau Magyarország 2012: Ajánlott étterem.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Golden Ball Club Hotel Győr - Wellness kikapcsolódás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

La Maréda Étterem & Bisztró Győr vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2021. január 31.egyedül járt itt
A La Mareda Győr leghíresebb étterme, egyben a legszínvonalasabb is. Jártunk itt családilag tíz éve, nem volt rossz, de annak fényében, hogy a séf megnyerte a „Hagyomány és evolúció” szakácsversenyt, többre vártunk.
La Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - BelsőLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étlap/itallapLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étlap/itallapLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étlap/itallapLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étlap/itallapLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étlap/itallapLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - BelsőLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - BelsőLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Belső
Kiváló 2019. november 30.a párjával járt itt
A La Maréda Étterem az a hely, ahol már elsőre észrevehetjük, hogy nagyon fontosnak tartják, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A pincérektől teljes mértékű figyelmet kaptunk, a kiszolgálás korrekt és nagyon gyors volt, extra kéréseket is gond nélkül teljesítenek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. június 19.a párjával járt itt
Őszintén bevallom, általában úgy ülök be idegen helyre enni, hogy előtte a neten utána nézek, hogy milyen az adott hely. Nos ide teljesen véletlenül ültünk be egy vasárnap kora délután. A felszolgáló elég hamar jött hozzánk, és végig nagyon kedves volt, ahogy egy ilyen helyen elvárható.
Szörnyű 2017. február 13. járt itt
Nem tudtam, hogy ilyen helye ülök be, amikor a keresztlányommal betértünk ebédelni a La Marénaba. Voltak előjelek:
Óvatossá tehetett volna az tény, hogy miután három étteremben is teltházat találtunk, itt volt szabad hely. Hallgathattam volna keresztlányom csodás női megérzésére, aki miután leültünk és kihozták az étlapokat, azokat meg sem nézve kijelentette, hogy ez a hely nem jó, menjünk el innen.
Kiváló 2016. november 10.gyerekekkel járt itt
Győri időzésünk alatt kerestük fel barátok és az internet ajánlására az éttermet. Kellemes nem túl hivalkodó berendezés, kicsit ugyan kilóg a minimáldizájnos enteriörből a csillár. Egy komoly helyen nagyon fontos, hogy az evőeszközök és tányérok-poharak is minőségi darabok, a La Mareda ezt maradéktalanul nyújtja.
La Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/italLa Maréda Étterem & Bisztró Győr - Étel/ital
Kiváló 2016. május 21.családjával járt itt
Családi ebédre tértünk be az étterembe, vasárnap ebédidőben. Szerencse, hogy foglaltunk előre asztalt, mert a terasz kivételével telt ház volt. A kiszolgálás és az ételek nagyon finomak voltak. A kacsasült tökéletesen készült és a mellé tálalt kukorica variációk nagyon ötletesek és látványosak voltak.
Kiváló 2016. április 19.családjával járt itt
Családommal jártam az étteremben, ahol szerencsére foglaltunk asztalt. Hétköznap volt, mégis telt házra érkeztünk. A pincér végtelenül udvariasan és nagyon találékonyan szolgált fel. Rögtön meggyőzte a társaságot az aperitif fontosságáról, majd finoman irányította a rendelést is.
Kiváló 2016. április 13. járt itt
A kiszolgalas csillagos otos nagyon kedvesek segitokeszek gyorsak.Az ételek finomak voltak.Az étlapon nem talaltam a dietamnak megfelelot igy csinaltak nekem kulon olyat ami mar viszont igen!Kutya barat hely !
Kiváló 2015. november 9.barátokkal járt itt
Üzleti úton voltam Győrben. Vacsorázni tértünk be a La Maréda-ba. Egy udvarias kedves pincér hölgy fogadott bennünket, és készségesen talált nekünk helyet. Csalódás lett volna, ha nem tudtunk volna ott enni, mert vártam azt a gasztronómiai csodát amit az interneten olvastam étterem keresés közben. Hát igazi csoda volt, amit ettünk.
Átlagos 2015. február 10.családjával járt itt
Egyáltalán nem pénztárca kímélő, de itt nem az ételt fizeti meg az ember, hanem a csilivili, előkelő helyszínt, ahova farmerben és polóban az ember kicsit feszengve érzi magát. Nagyon különleges ételek vannak - aminek mi nem is voltunk ellenére, de itt igaz az, hogy minden jobban néz ki és jobban hangzik, mint amilyen. Mi halat ettünk, de egyáltalán nem volt ízletes.
La Maréda Étterem & Bisztró Győr a térképen
9022 GyőrApáca utca 4.
• légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V