PálffYtália Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

PálffYtália Étterem Győr vélemények

Kiváló 2023. július 8.gyerekekkel járt itt
A korábbi évekhez képest mindig valami átalakuláson esik át az étterem, mi mindig a pizza miatt jövünk erre. A honlap szerint már csak pénteken és szombaton van pizza. Isteni finom még mindig és most a legjobb limonádét is itt ittuk - hiába 1490 Ft a fél liter,tele friss gyümölccsel és mennyei íze van.
Kiváló 2022. június 25.gyerekekkel járt itt
Ha Győr,ide kötelező eljönni. Ennél finomabb pizzát nem nagyon kapni máshol az országban,korrekt áron,kedves kiszolgálással. Évente visszatérünk ide,ha erre járunk.
2055
Kiváló 2022. május 23.a párjával járt itt
Kifejezetten az ittjartam. hu listája alapján választottam éttermet Győrben, még az sem tartott vissza, hogy a városban nagyon neuralgikus pont a parkolás, jó néhány kört kellett kétségbeesetten megtennem, hogy üres helyet találjak és végre vastagon fizethessek a szemérmetlen parkolásom miatt.
PálffYtália Étterem Győr - Külső képPálffYtália Étterem Győr - Étel/italPálffYtália Étterem Győr - Étel/italPálffYtália Étterem Győr - Étlap/itallapPálffYtália Étterem Győr - Étel/italPálffYtália Étterem Győr - BelsőPálffYtália Étterem Győr - BelsőPálffYtália Étterem Győr - BelsőPálffYtália Étterem Győr - BelsőPálffYtália Étterem Győr - Étel/italPálffYtália Étterem Győr - Külső képPálffYtália Étterem Győr - EgyébPálffYtália Étterem Győr - Külső képPálffYtália Étterem Győr - Külső képPálffYtália Étterem Győr - Egyéb
Kiváló 2022. április 15.a párjával járt itt
3 napot Győrben töltöttünk a menyasszonyommal és második napon úgy döntöttünk ide jövünk. A hely viszonylag zsúfolt viszont a kiszolgálás még igyis kedves. A kínálat elég széles és jó. Pizzát ettünk hasábburgonyával meg desszertnek Tiramisut. Minden nagyon jól volt elkészítve és friss volt.
Kiváló 2021. október 12.a párjával járt itt
Tegnap délután egy másik étteremben kezdtük a vacsorát, de aztán mégis itt kötöttünk ki. Máskor is jártunk már itt, jó tapasztalatunk volt, ezért választottuk ezt az éttermet. A felszolgáló udvarias a hely tiszta. A poharak polírozottak, tiszták. A felszolgálás gyors és udvarias, az ételek finomak. Máskor is visszatérünk a vendéglőbe.
Kiváló 2021. június 26.gyerekekkel járt itt
A tavalyi kirándulásunk után célirányosan jöttünk ide, a nagyon finom pizza miatt, ami számunkra olasz ízeket idéz fel. Nem csalódtunk: igazi vékony tésztás pizzák, finom és friss feltétekkel, pl. még az ananász is friss volt a gyerekek által rendelt hawaii pizzán, nem konzerv. Az árak abszolút reálisak annak ellenére, hogy a főtéren helyezkedik el. A kiszolgálás kiváló.
Kiváló 2019. április 27.egyedül járt itt
Mindenkinek bátran ajánlom,iszonyú finom ételek, tökéletes kiszolgálás Győr belvárosában.
Kiváló 2019. március 27.családjával járt itt
Egy remek hangulatú étteremben fogyasztottuk el a nagyon finom és bőséges ebédünket! Gyors és kedves kiszolgálást kaptunk! Pedig csúcsidőben voltunk,és nagyon gyorsan kaptunk asztalt és az ételre sem kellett sokat várni ! Köszönet érte! Nagyon jó helyen van az étterem! A desszert nagyon finom volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2019. március 18.a párjával járt itt
A pizza nagyon finom volt. A személyzet nem volt túl barátságos. Mondhatni egy mosoly sem hagyta el az arcukat. Az étteremben nem szólt a zene, kripta hangulat uralkodott. Azon gondolkodtunk, hogy inkább választunk egy másik éttermet. Ezt a morfondírozást hallva vagy valami Isteni szikrától vezérelve mégis csak megszólalt a zene. A pincérektől viszont a várt kedvesség és a mosoly nem érkezett meg!
Kiváló 2019. március 5.a párjával járt itt
Bár többszörösen csúcsidőben érkeztünk (karácsonyi vásár rendezvénnyel súlyosbítva), azonnal kaptunk asztalt. Az ételek meglepően gyorsan megérkeztek, finomak, bőségesek voltak.
Az étterem Győr történelmi belvárosában, nagyon jó helyen van, kellemes, hangulatos a berendezés.
Ajánlom bárkinek, bármikor, akár egy kávéra is, nem fogják zokon venni.
PálffYtália Étterem Győr a térképen
9022 GyőrSzéchenyi tér 3.
• kisállat bevihető • koktélok • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo