Szalai Vendéglő Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Szalai Vendéglő Győr vélemények

Kiváló 2020. szeptember 14.egyedül járt itt
2020,09,20-án vacsoráztam az étteremben. Elötte pár nappal megrendeltem. Egy brutális Tomahawk Steaket ( 910 gramm ). Amikor megkérdezték,hogy hogyan készítsék el akkor azt válaszoltam,hogy rájuk bizom ők a szaértője a Steakek elkészítésének. Rendszeresen szoktam Steaket enni az étteremben és nyugodtan rájuk biztam.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2019. július 24.gyerekekkel járt itt
Családi vacsoránkat fogyasztottuk itt. A hely kellemes, hangulatos, tiszta, csendes, kiváló ételekkel, és a kiszolgálás is udvarias.
Az amúgy rosszevő kisfiunk is elégedett volt a számára készített étellel.
Köszönjük szépen!
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
Hangulatos polgári jellegű belső. A mellékhelység kulturált. A pincérek kedvesek, segítőkészek és a régi vágású modort képviselik. Azaz tényleg fel- és kiszolgálni szeretnének. Amikor tele a hely és ez jellemző néha akad egy kis fennakadás. A barátom egyik alkalommal kicsit morcos is volt azon, hogy fél órát várt a desszertjére.
Kiváló 2018. július 7.a párjával járt itt
Egy perc és asztalon a leves ! Gyors kiszolgálás . Győriek kedvenc vendéglője . Menünél mindent megoldanak . Ha nem szereted a rizst kapsz hasábot vagy valami más köretet . Naponta négy féle menü . 1200 ft -1400
Sok helyen csalódtam ,de itt soha ! Minden friss . ízben állagban kiváló ,nagyon jók az az ételeinek a párosítása . Hű maradok hozzád kedves vendéglőm .
Kiváló 2018. május 25.egyedül járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom.Az ételek remekek,a kiszolgálás gyors,figyelmes és udvarias. A konyháról csak jót lehet mondani.A Steak remek,friss ropogós zöldségekkel tálalva.Nemcsak a Steak hanem a többi étel is remek,köszönhetően a konyhafőnököknek.Az ételekhez remek borokat lehet választani.
Szalai Vendéglő Győr - Étel/italSzalai Vendéglő Győr - Étel/ital
Kiváló 2018. február 6.családjával járt itt
Rendszeresen étkezünk ebben a belvárosi étteremben. Mindig figyelmes, gyors kiszolgálásban van részünk, az ételek bőségesek menüben is és ízletesek. A berendezés korrekt. Délután 15 óráig csak menü van. Ajánlom az orja levest, kiválóan készítik. Egyetlen probléma, hogy a konyhából átjön a szag az étterembe, így a ruházatunk is átveszi azt.
Kiváló 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Párommal ebédelünk a Szalai vendéglőben.
Az ételek nagyon finomak voltak a kiszolgálás gyors.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. február 19.családjával járt itt
Szombaton rendezték Győrben a férfi kosárlabda magyar kupa döntőt,melyre lelkes kosárlabda rajongóként egésznapos kirándulást szerveztünk Budapestről. Egy kellemes wellnesst követően-kellően megéhezve-ellátogattunk egy előre kinézett étterembe,ahonnan még éhesebben távoztunk,mivel zártkörű rendezvény volt ezen a napon, igaz, hogy ezt "elfelejtették" a honlapjukon feltüntetni.
Kiváló 2016. október 6.a párjával járt itt
Valami fenomális ez az étterem. Hagyományos, ám de mégis hangulatos berendezéssel, tisztelettudó pincérekkel, különleges, nagy adag ételekkel, és olyan ízekkel, amelyekkel nem sűrűn találkozik az ember. Egy olyan étterem, amit évek múlva is emlegetni fogunk. Kevés ilyen van az országban, aki Győrben jár, annak csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük a Szalai Vendéglőt, sokszor eszünk itt menüt, és a la carte is vacsoráztunk már náluk, eddig mindig elégedetten távoztunk innen. Bármelyik ismerősömet, barátomat el merném hívni ide, mert biztos vagyok benne, hogy ők sem csalódnának az ételek és a kiszolgálás minőségében.