Tio Pepe Étterem Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Tio Pepe Étterem Győr vélemények

Kiváló 2019. július 16.a párjával járt itt
Ha valaki nem a megszokott ízekre, látványra vágyik csak ajánlani tudom. Több alkalommal fogyasztottunk már az étteremben- eddig csak pozitív élmény ért minket. A pincérek nagyon segítőkészek- elmagyarázzák mégis mit takar az étlapon szereplő spanyol elnevezésű étel. A Sangria pedig. . . . . . . . . . . . . . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. február 18.a párjával járt itt
Eléggé eldugott helyen van (amúgy pont mellette egy fogklinika van :P ) Kívülről nem annyira bizalomgerjesztő,de belül már jobb a helyzet. A felszolgálás egy kicsit lassú volt,pláne ahhoz képest,hogy csak ketten voltunk az étteremben. Az ételeket jó néhány helyen csak spanyolul írták ki,így azt sem tudtuk,hogy mi az.
Kiváló 2016. december 14.a párjával járt itt
Egy barcelonai lánykérés 1. évfordulóját ünnepeltük. Bár Győrben élünk, soha nem voltunk még a helyen. Előzetes információnk sem volt sok. Asztalt foglaltunk előre, ami egy pont alkalomhoz illő, eldugott sarokban volt. Pincér udvarias, ételeket ismeri, arról tud is beszélni. Italként hiányoltam a szélesebb spanyol sör, illetve borkínálatot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. október 12.a párjával járt itt
Az étterem nagyon tetszett, nagyon hangulatos hely. Egy éjszakát töltöttünk a panzióban, az étteremben két főtt ételt és egy reggelit fogyasztottunk el. Az ételek finomak voltak, de az árukat a mennyiséghez képest sokallom. Sajnos minden alkalommal nagyon sokat kellett várni, hogy kihozzák a rendelést, pedig nem volt sok vendég.
Tio Pepe Étterem Győr - BelsőTio Pepe Étterem Győr - Étel/italTio Pepe Étterem Győr - Egyéb
Kiváló 2015. július 28.barátokkal járt itt
Szerettünk volna a barátainkkal együtt beülni és egy jót ebédelni! Barátnőm ajánlására választottuk ezt az éttermet és jól is tettük, hogy hallgattunk rá! Mikor kívülről láttam a helyet, nem gondoltam, hogy tetszeni fog, de szerencsére pozitívan csalódtam benne, mikor beléptem!
Kiváló 2015. február 19.a párjával járt itt
Évforduló alkalmából látogattunk el az étterembe. Évek óta terveztem a látogatást, szerencsére nem kellett csalódnunk! Hangulatos, kedves kis hely. Az étlap is sok érdekességgel kecsegtet, így máskor is szívesen visszatérünk. Spanyolországban még nem jártunk, így nem volt mihez hasonlítani, de nagyon finom volt!
Gyenge 2015. február 11.a párjával járt itt
Ez volt az a hely, amelyet már régóta meg szerettem volna látogatni, így hát felkerekedtünk a párommal és elindultunk, hogy a családi házak árnyékában megkeressük ezt a spanyolos éttermet. Csupa pozitív komment keringett a fejemben, amikor benyitottunk, de amint beljebb merészkedtünk, egy csapásra eltűntek a kellemes képzetek.
Átlagos 2014. november 16.a párjával járt itt
Egy évfordulós vacsora alkalmából esett a választásunk a Tio Pepér. Ezelőtt sok jót hallottam róla és igazából nem is csalódtam. Az ételekben dominál a paraicsom, ami nekem kedvező! Paradicsom leves és spaonyol paradicsomos hús másodiknak. Összességében tudtam volna még enni, de éhen nem maradtam.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Családi ebédre mentünk egyik hétvégén. A kiszolgálás jó és gyors volt, a belső kert és tó szépséges. A kinézett előétel sajnos nem volt nekik, de a többi kiadós és finom volt. Pozitív, hogy van egy kis játszósarok gyerekeknek.
Átlagos 2014. május 23.a párjával járt itt
Először csak Churrost mentem enni, sajnáltam, hogy sima, és nem fahéjas cukorral adták, mondták, hogy úgy még nem hallottak róla. A kiszolgálás kedves és gyors. Másodjára párommal mentem. Ő gazpachot kért, nagyon finom volt, én sült-paradicsomlevest, szintén finom volt, csak volt benne egy számomra felismerhetetlen zöldség, az nem ízlett.