Zöld Elefánt Étterem Győr

2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Zöld Elefánt Étterem Győr vélemények

Szörnyű 2023. július 10.egyedül járt itt
Az étlapon nem tüntették fel, sem a pincér nem tájékoztatott arról, hogy a választott ételt, ha asztalhoz kérem, 250 Ft-ért becsomagoljak, ha elvitelre kérem, 1000 Ft-tal fizetek többet. A főnök rövidnadrág ban, udvariatlanul, flegman közölte, miért nem olvastam el a neten az áfát. És miért szavaztam ezekre?
Szörnyű 2022. június 14., csoporttal járt itt
A pincérek figyelmetlenek voltak, a vezetőség gúnyos és lekezelő. Annyi jó étterem van Győrben, hogy szerencsére többé nem kell ide betennem a lábam.
Gyenge 2020. március 8.a párjával járt itt
Párommal szerettük volna kipróbálni az éttermet. Az ajtón belépve kellemesnek tűnt a hely de csalódás lett a vége. Megkérdezte a pincér ,hogy csak ketten szeretnénk e enni mondtuk hogy igen ketten lennénk,mondta rendben foglaljunk helyet.
Szörnyű 2020. február 29.a párjával járt itt
Vacsorázni szerettünk volna, de bő 10 percig annak ellenére, hogy ezt el is mondtuk és hellyel is kínáltak, senki felénk se nézett, még az étlapot se hozták ki.
Szörnyű 2020. február 29.a párjával járt itt
Gondoltuk kipróbáljuk a felújított éttermet, de sajnos az evésig el sem jutottunk. Megérkeztünk, jeleztük, hogy enni szeretnénk, leültettek. Ezek után egyszerűen levegőnek néztek, 10-15 perc alatt az étlapot sem sikerült kihozni, ekkor feladatuk...
2018. április 19., csoporttal járt itt
Gyors kiszolgálás, nagy adagok finom ételek.
Csendes hely, mikor ott voltunk kevesen voltak.
Ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. február 20.a párjával járt itt
Párommal úgy gondoltuk,hogy benézünk. Régebben ő járt már itt. Nem volt róla rossz véleménnyel,ezért is mentünk ide. Amikor betértünk hamar odajött hozzánk a pincérhölgy. Normális hangnem, de nem éreztem tolakodónak. Árban mondhatom,hogy nem horribilis árakkal dolgoznak, megfizethető. Volt egy kis incidens: felcserélték a kettőnk köretét.
2017. szeptember 15.családjával járt itt
Családias étterem, a parkolás is könnyen megoldható. A pincér hölgy nagyon kedves volt és figyelmes, ebédidőben voltunk, gyors volt a kiszolgálás. A fokhagymakrém leves nagyon ízletes volt, a főétel is tökéletes és hatalmas adag, nem is tudtuk megenni teljesen.
ettől függetlenül ünnepi étkezéshez nem ide mennénk, mert ráférne az étterem kinézetére egy nagy felújítás.
Gyenge 2017. március 26.barátokkal járt itt
Meghívásnak tettünk eleget,csalódás lett a vége:
- az ételek nagy adagok, de ízetlenek
- sőt volt amit melegíteni kellett
- a pincér nem tudta megmondani mit takar a " vörös cuvée" boruk
- félhomályos "jó hangulatmentes" hely
Az első randit avagy fontos családi ünnepet semmiképpen se ide tervezz. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 17.gyerekekkel járt itt
Sokat és sokszor járunk, ezért talán kicsit elfogult vagyok az étteremmel kapcsolatban. Mindíg finom és bőséges adagokat kapunk, bár mi a hétvégéken elkerüljük, mert akkor nagyon sokan vannak és többet kell várni az átlagosnál, hogy megkapjuk az ételt. Az étalap választéka akár zavarba ejtő is lehet annak, aki előszőr látja.
Zöld Elefánt Étterem Győr a térképen
9024 GyőrLajta u. 15.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség
H-V
magyar