Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr
Hotel Arany Szarvas Fogadó GyőrHotel Arany Szarvas Fogadó Győr
Hotel Arany Szarvas Fogadó GyőrHotel Arany Szarvas Fogadó Győr

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr bemutatkozása

Az Arany Szarvas Fogadó Győr történelmi városközpontjában, a Rába folyó partján, a festői Püspökváral szemben, a vadregényes Radó-szigeten helyezkedik el, kellemes, nyugodt környezetben, a város Gyógy- és Termálfürdőjétől csupán 50 méterre.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr vélemények

Kiváló 2019. május 5.a párjával járt itt
Jó elhelyezkedés, jó konyha, hatalmas szobák, nagy parkoló, gyalog minden megközelíthető. A félpanziós ellátás ebédre vagy vacsorára is beváltható. Nagyon bőséges finom ételek.
2019. február 11.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a hotel, közel a belvároshoz, egy dzigeten, este pazar kilátással a megvilágított városra. A hotel átlagos berendezésű, de már egy kis felújítás ráférne. Szobánk jó volt, de a fürdőszoba nagyon lepukkant - zuhanyfülke ajtó nem záródott, a mosdóban nem ment le a víz - egyszóval fel kell újítani.
Kiváló 2018. február 6.a párjával járt itt
Most harmadszor szálltam meg Győrben és most kiadósabb ismerkedés volt a várossal. Ezért olyan helyet választottam ami közel van a belvároshoz. Továbbá valami csendes helyet kerestem. Először itt szálltam meg két éjszakára, ekkor nagyon megragadott a fogadóból való kilátás a városra és a belváros közelsége.
Hotel Arany Szarvas Fogadó Győr - Külső képHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - KörnyékHotel Arany Szarvas Fogadó Győr - Környék
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Csodálatos, festői környezetben helyezkedik el a történelmi belvárosban. Gyönyörű kilátással a püspöki várra és a folyóra egy park kellős közepén, a gyógyfürdő mellett. Ennél jobb elhelyezkedésű szálloda talán nincs is Győrben. Finom volt a vacsora is, jól főznek. Kedves volt a kiszolgálás.