ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr ★★★★

4,2
a 62 győri szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium GyőrETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr bemutatkozása

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium csupán néhány percnyire helyezkedik el a lenyűgöző városközponttól és a Győri Ipari Parktól. Közvetlen szomszédságában található a Győri ETO FC, a stadion és az ETO Park Élményközpont.

Az ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium legnépszerűbb csomagjai

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2025.01.01-ig
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr vélemények

2022. január 2.a párjával járt itt
Segítő készek voltak a fogadásnál.A szoba átlagos,de tiszta.Az étterem jó,de az ételek nem elég változatosak.A szilveszteri buli viszont nagyon jó volt.Ott az ételek nagyon finomak voltak a kiszolgálás pedig kifogástalan. Csendes hely ,de a belváros csak 30 percre van.Összességében csak ajánlani tudom mindenkinek.
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Nagyon szépen köszönjük, hogy szállodánkban eltöltött pihenése után megosztotta velünk tapasztalatait. Számunkra nagyon fontosak vendégeink észrevételei, javaslatai, hiszen segítségükkel szolgáltatásaink minőségén javítani tudunk.
Örömünkre szolgált, hogy nálunk köszönthette az újévet és jól érezték magukat a szilveszteri programon.
2022. január 4., Sárközi Dalma, ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
2020. január 3.barátokkal járt itt
Összességében minden tetszett, a kiszolgálás olykor lassú volt és többször kellett kérni. A szauna, gőzkabin remek!
A szilveszteri zene és műsor első osztályú volt.
Tisztelt Hölgyem/Uram!
2020. február 10., Sárközi Dalma, ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Kiváló 2020. január 3.a párjával járt itt
Kényelmes, szép szobák. Kényelmesek az ágyak! Ami nem sikeres igazán, az a fűtés. Befújt meleg levegő, ami alig meleg! Idősebbek (mint mi) a légkeveréses megoldást kétlem, hogy kedvelnék. Végül is 1 nap után már nem kapcsoltuk be, és nem lett hideg! Nyáron klímaként tökéletes lehet. Nagyon jó a konyhájuk.
Tisztelt Szántó Tibor!

Szeretném megköszönni Önnek, hogy tapasztalatait megosztotta velünk és értékelt bennünket a felületen. Örömünkre szolgált, hogy az ETO Park Hotelt választotta és szolgáltatásainkkal teljes mértékben elégedett volt. Reméljük, hogy a jövőben lesz még alkalma ellátogatni hozzánk!
Kiváló 2019. augusztus 1.a párjával járt itt
Szeretunk uj helyeket felfedezni orszagszerte, de mindig olyan pihenest keresunk ahol kulonfele wellness szolgaltatasokat is igenybe tudunk venni. Reg voltunk mar olyan szallodaban ahol a szemelyzet, kiszolgalas valoban kedves, segitokesz es profi. Az ettermi szolgaltatas magas minosegu, nagyon finom es a legujabb trendeket koveti.
Tisztelt Szakács János!

2019. augusztus 26., Sárközi Dalma, ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Gyenge 2019. május 11.a párjával járt itt
Recepció! Párommal jártunk itt. :(
A fogadtatás udvarias volt. Segítségkéréskor is segítőkészek voltak. Ami nem tetszett, időnként ahogy közlekedtünk, az volt az érzésünk, hogy kinevetnek bennünket. Szó ami szó elég kakukktojások voltunk ebben a szállodában. Párok félpanziós foglalással nem igazán járnak ide, úgy tapasztaltuk.
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr - Vendéglátás
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Minden tetszett! Nagyon ,kedves és udvarias volt mindenki!Tiszta,jó helyen van a szálloda,szép. A séfet és a szakácsokat külön dicséret illeti! Nagyon finom volt minden és rengeteg!A reggelinél olyan választék volt,amit már nem lehet felül múlni! Köszönet mindenkinek ezért a szép húsvéti ünnepért.
Kedves Nagy Csabáné!

Köszönjük szépen, hogy időt szántak az értékelés megírására!

Örömmel tölt el minket, hogy a személyzettel, tisztasággal és a szálloda elhelyezkedésével
egyaránt maradéktalanul elégedettek voltak. Külön köszönjük az ételek minőségével és a választékkal kapcsolatos pozitív visszajelzést.
2019. április 27., Bartos Csenge, ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium
Kiváló 2019. január 5.a párjával járt itt
A hotelt könnyen meg lehet közelíteni, nincs messze a belvárostól sem. A szobánk elég nagy volt, szépen berendezett, nagyon tiszta, saját légkondícionáló- és fűtő berendezéssel. A svédasztalos reggeli illetve vacsora nagy választékú, kifejezetten ügyeltek a glutén- és laktózérzékenyekre is.
Kiváló 2019. január 3.gyerekekkel járt itt
Először jártam a szállodában és nagyon tetszett minden. Ami hiányzott, az a szobához tartozó erkély - de ez egyikhez sem volt. A másik a medence, szaunázni ugyanis nem szeretek. A fitnesz gépek rendben voltak, a nyitvatartásra nem emlékszem, de gondolom egész nap lehet edzeni, ha valaki szeretne.
2018. január 2.a párjával járt itt
Elhelyezés
Kifogástalan és látványos, közel a központhoz.A szobák tiszták az ágy kényelmes .Nagyon elégedettek voltunk.

Az ellátás is szuper , mindenki talál magának és az ízléseinek megfelelő ételt.

Hotel szolgáltatások

Megfelelő, de a Wellness részleget egy medencével lehetne bővíteni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Pár napot volt szerencsénk itt eltölteni a hotelben. A belépéskor barátságos személyzet fogadott, nagyjából csak itt találkoztunk személyzettel. Nagyon modern és szép a szálloda, jó ide belépni! A szálloda és a szoba légkondicionált, ami kellemes a nagy melegben. A kilátás igen érdekes: benne voltunk a stadionban! ! !
ETO Park Hotel**** Superior Business & Stadium Győr a térképen
9027 GyőrNagysándor József u. 31.
• szauna • Fitnessz center • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 20000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár