Hotel Famulus Győr ★★★★

Hotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr
Hotel Famulus GyőrHotel Famulus Győr

Hotel Famulus Győr bemutatkozása

A 2007 szeptemberében megnyílt Hotel Famulus a Győr történelmi belvárosánál épülő új városrészben, az Árkád Bevásárlóközpont közvetlen szomszédságában kapott helyet. A szálloda egész évben komplex szolgáltatásokkal várja vendégeit.

4Szolgáltatás
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Famulus Győr vélemények

2022. május 24.kollégákkal járt itt
Konferencia miatt voltunk , 3 éjszakát. Amire nekünk kellett (gyakorlatilag csak éjszakára) tökéletesen megfelelt . A szoba jól felszerelt, az ágy kényelmes, légkondi is volt. A reggeli jó volt, egyedül az ülőpárnák voltak kissé megviseltek az étteremben. Csendes,udvarra néző szobában voltam, a nap is csak reggel sütött be, nagy melegben ideális fekvésűek az udvari szobák.
Kiváló 2021. július 26.a párjával járt itt
A Hotel Famulus elhelyezkedése nagyszerű! Közel van a belvároshoz, azt könnyű elérni akár gyalogosan, akár gépkocsival. Érdemesebb gyalogosan bejárni, mert nagyon sok látnivaló van közelebb és távolabb is. Ezek eléréséhez a város sok szóróanyagot tudott adni.
Kiváló 2020. január 5.a párjával járt itt
Nagyon tetszett. Nagyon kedvesek voltak az ott dolgozó személyek. A szoba nagyon kényelmes volt, és nagyon tiszta. Ott található Pannon Étterem éjszakai rendezvényén a Pincérek kedvesek voltak. Az éjszakai
buli végén a toalett tisztasága kiváló volt, amely manapság igen ritka. A hotel gyalogosan nincs messze a belvárostól.
Kiváló 2020. január 3.a párjával járt itt
kellemes szoba várt, még az illat is imponált. fél panzióban nekünk a vacsora választék jó volt, a reggeli kiváló. A városnéző program különösen tetszett, színvonalas idegenvezetőnk volt, aki még kedves meglepetést is tartogatott a végére. Kedvet csinált a nyári Fröccs fesztiválhoz.
Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
Nem tartom korrektnek, hogy nem működött a bowling, holott a meghirdetett csomag része volt. Mivel a hotelben nincs wellness,de még egy bår sem, az égvilågon semmit nem lehetett csinålja. A dec. 30. -i reggelinėl vårni kellett kb. 20 percet, hogy feltöltsék a kåvé automatåt, pótoljåk ami elfogyott.
2018. augusztus 18.a párjával járt itt
Nagyon kellemes a Hotel, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész, a szobák szépek, kényelmesek, az ételek ízletesek. Nagyon jól éreztük magunkat.Az éttermi kiszolgálás is színvonalas, különleges ízélményekkel gazdagodtunk. A fotelek lent kicsit süppedősek, "vendégmarasztalóak" nehéz felállni :)
Kiváló 2018. május 2.gyerekekkel járt itt
Április végén 2 éjszakára szálltunk meg. A személyzet fiatalok nagyon lelkesek, kedvesek. A szoba az nagyon szép egybenyilókat kaptunk, tiszta, nem tul nagy. A fürdőszoba tiszta, világos zuhanykabinos. A reggelik nagyon bőséges svédasztal. A bowling pálya a szállodával egy épületben van, jót játszottunk és koktéloztunk. A közelben van a Győr Árkád bevásárlóközpont.
Kiváló 2018. január 3.gyerekekkel járt itt
Családommal remek három napot töltöttünk el 2017. szilveszterkor a Hotel Famulusban, Győrben. Ajánlom másoknak is a szállodát. Remélem a későbbiekben lesz lehetőségünk ott tölteni még több napot.
2018. január 2.barátokkal járt itt
Nem igazán érthető, hogy ez hotel mitől 4 csillagos, inkább egy jobb színvonalú 3 csillagosnak felel meg. A szilveszteri program retro diszkósa nem egy hangulatteremtő személyiség, javasoljuk, hogy legközelebb mással szerződjenek. A városnéző séta idegenvezetéssel nagyszerű program volt, az idegenveztő személyét külön dícséret illeti.
2018. január 2.a párjával járt itt
Egyetlen kifogás a Pódium étterem pincérével volt, az ital kiszolgálásnál 1/2 l helyett 1 l. számolt fel, több is veszett Mohácsnál, A városnéző idegenvezetés szuper ötlet volt a forralt boros kóstolással