Hotel Kálvária Győr ★★★★

Hotel Kálvária Győr
Hotel Kálvária GyőrHotel Kálvária Győr
Hotel Kálvária GyőrHotel Kálvária Győr

Hotel Kálvária Győr bemutatkozása

A Hotel Kálvária, Győr első Magyar Turizmus Minőségi Díjas szállodája, a barokk győri belváros közelében, jól megközelíthető helyen található.

4Szolgáltatás

A Hotel Kálvária legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kálvária Győr - Napi árak reggelis ellátással (min. 1 éj)
2024.12.30-ig
Hotel Kálvária Győr - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Kálvária Győr vélemények

Gyenge 2023. november 13.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a Kálvária Hotelbe, eddig mindég elégedettek voltunk, azonban a legutóbbi látogatásunk töbszörös csalódás volt:
- a szoba elhelyezkedése miatt (az ablakunk egy nagy forgalmú útra nézett, ahol hajnal 3 -tól folyamatosan jártak az autók, ezért képtelenség volt aludni) kényelmetlen volt,
- nem volt megfelelő hőfokú a melegvízellátás,
- a reggeli bár választékos, és minőségi összeállítású, azonban aminek melegnek kellett volna lennie az mind langyos vagy inkább hideg volt, pedig időben érkeztünk a reggelihez,
- eddigi tapasztalataink a Hotelt tekintve (van egy jó pár) a Recepciósok mindég nagyon kedvesek és udvariasak voltak, többek közt ezért is szerettünk itt megszállni, no meg a tisztaság miatt, ez utóbbi alkalommal két férfi recepcióssal volt dolgung, nos rólluk egyik előző jellző sem mondható el (kedves és udvarias) .
Kiváló 2023. szeptember 5. járt itt
Varázslatos a hotel.Finom ételek kedves személyzet.Rend fegyelem.Árban megfelelő.A város szuper Buli helyek,vidámság móka kacagás.
Kiváló 2023. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Mindenki nagyon kedves volt, a tisztasággal és a reggelivel is meg voltam elégedve ( nagy választék). Nagyon tetszett, hogy lift volt az épületben, amire nem is számítottam, nagy segítség volt számomra. A mi ablakunk az udvara nézet, ami csendes volt és sok fát lehetet látni. Én vonattal érkeztem busszal 3 perc és gyalog pedig szép lassú tempóba is 12-14 perc az állomástól.
2023. július 15.barátokkal járt itt
Jó ilyen szállodába betérni, ahol ragyogó tisztaság és kedves fogadtatás várja az érkezőt. A tisztaságot még csak hangsúlyozzák a fehér, világos csempék, a világítás. Egy kicsit meglepő, hogy a lounge nem a recepció előtt, hanem egy lépcsőkön keresztül megközelíthető folyosóról nyílik. Itt van lehetőség várakozni, pihenni, tévézni.
Hotel Kálvária Győr - VendéglátásHotel Kálvária Győr - SzobákHotel Kálvária Győr - SzobákHotel Kálvária Győr - SzobákHotel Kálvária Győr - SzobákHotel Kálvária Győr - Külső képHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - BelsőHotel Kálvária Győr - Medence/kertHotel Kálvária Győr - Medence/kertHotel Kálvária Győr - Külső képHotel Kálvária Győr - Külső képHotel Kálvária Győr - Medence/kertHotel Kálvária Győr - Külső kép
2023. július 8.a párjával járt itt
A reggelik finomak,bőséges választék ,azon kívül gluténmentes,diétás ételek között is lehet választani. Kedves személyzet. A recepció ,és az étterem személyzete kérésünket maximálisan teljesítette. A szálloda tiszta,szép, kényelmes szobákkal rendelkezik. A falakon kihelyezett festmények emelik a szálloda színvonalát.
Gyenge 2022. december 12.a párjával járt itt
Teljes mertekben elegedetlen voltam a reggelivel. 7töl 10ig van reggelli 8 orakor lementünk nem volt hely. vartunk azt nem volt reggeli, nem volt felvagott, egyaltalan nemvolt tojas, nem volt pekarú, stb szoltunk már vegeztünk a konzervreggelivel mire kb jo fel óra mulva feltöltötték hát mit mondjsk inkább semmit
Átlagos 2022. augusztus 12.a párjával járt itt
Minden jó volt az alig működő légkondit leszámítva. Légkondicionált szállást kerestünk de nagyon meleg volt a szobában. A szállodában mindenki nagyon kedves és jó kedélyű volt, szép tiszta volt a szoba, szobaszervizt kértünk, a reggeli tökéletes volt, éjjel csend volt, nem hallatszott be zaj.
2022. január 9.barátokkal járt itt
A WiFi és a Wellness bővítése, sajnos egyiket sem tudtuk használni . A szobákban lévő tévék magyar nyelvű csatornáinak minőségi és mennyiségi javítása
, 3 magyar nyelvű csatorna volt / hír tv, m5, Duna tv / sajnos ott tartózkodásunk alatt jelzésünkre sem történt változás. A kiszolgálás, személyzet , reggeli , vacsora viszont jó volt.
Kiváló 2020. augusztus 16.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen voltunk. A személyzet és a kiszolgálás páratlan volt. A szoba az gyönyörűen berendezve és a tiszta volt. A szoba fekvése pont úgy esett hogy a kilátás gyönyörű volt. Mindenkinek tudom ajánlani. Szeptemberbe ha megyünk csak ez a szálloda jöhet szóba, minden a közelben van és így sétálni is nagyon jó este de akár napközben is.
Kiváló 2019. február 3.egyedül járt itt
Rövid szállás kapcsán tapasztaltam meg a hotel szolgáltatásait. A szép főépülethez kisebb szárny és folyamatosan bővülőnek látszó környezet tartozik. Kiemelendő a kedves, figyelmes, segítőkész, de nem tolakodó személyzet. Az étterem választéka és minősége is teljesen rendben volt.
Hotel Kálvária Győr a térképen
9024 GyőrKálvária u. 22/d.
• szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem