Ökörszem Presszó Győrtelek

2,4
a 2 győrteleki étterem közül
kávézó - kávéház, presszó, bár
Ökörszem Presszó Győrtelek

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Ökörszem Presszó Győrtelek vélemények

2082
Gyenge 2022. július 12.egyedül járt itt
Ez kifejezeten úgy kezdődött, hogy na, lássuk, milyen egy laza vasárnap Győrteleken a bulinegyedben? Ez a hely egybe van épülve a 3 bölcs majommal, a bisztró előtt, meg bent is egy kiterjedt romacsalád gyerekei randalíroztak, feleségem köszönte szépen, nem kért a kalandból, marad a kocsiban, én viszont belevágtam, mert egyszer élünk, elácsorogtam egy percet a 3 bölcs majomban, és beláttam, hogy ez emberi fogyasztásra éppen alkalmatlan pillanat, na, lépjünk csak át az Ökörszem presszónak nevezett vendéglátóipari üzemegységbe.
Gyenge 2019. október 30.egyedül járt itt
Az Ökörszem presszó Győrtteleken az átlagnál lerobbantabb falusi kocsma. Nem teszem a nem ajánlott kategóriába, mert bizonyára megtalálja a maga közönségét és az megy be ide, aki jól érzi itt magát. Az italfront a szokásos kommersz, van csapolt Borsodi, korsónként 300 forintért, ami kifejezetten korrekt ár.
Ökörszem Presszó Győrtelek - Külső kép