Babi Vendéglője Gyula

Babi Vendéglője Gyula
Babi Vendéglője GyulaBabi Vendéglője Gyula
Babi Vendéglője GyulaBabi Vendéglője Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Babi Vendéglője Gyula vélemények

Kiváló 2021. november 21.a párjával járt itt
Nyáron látogatuk meg a párommal, kiváló hely, mindenkinek ajánlom Tiszta, kedves kiszolgálás. Csendes helyen, városhoz közel. Finom ételek. Nem volt tömeg mikor oda látogattunk, pedig nyáron főszezonban voltunk.
Babi Vendéglője Gyula - EgyébBabi Vendéglője Gyula - EgyébBabi Vendéglője Gyula - Egyéb
Kiváló 2021. április 30.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak az ételek, a kiszolgálás is kedves, és gyors. Picit zavaró hogy kétoldalt mennek az autók folyamatosan, esetleg lehetne nád, vagy dísznövény a kerítés mellett, hogy felfogja a port. Hiányoltuk a pokrócot, mert bent nem volt még nyitva, kint pedig elég hűvös volt. Ennek ellenére, szívesen visszatérünk máskor is!
Babi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családi vacsorára tértünk be nyaralásunk során. Kedves, mosolygós személyzet. A benti helyiségben foglaltunk helyet egy kényelmes 6 fős asztalnál étkeztünk öten. Modern zene szólt, aminek a lányaim nagyon örültek. A felszolgáló megkérdezte, hogy lehalkítsák-e, de ezt nem kértük. Egy 2 személyes tál 5000 forint, de 3 személynek nálunk elég volt.
2019. július 17.gyerekekkel járt itt
Éhesen érkeztünk meg Gyulára és ez az étterem akadt az utunkba. A felszolgálók kedvesek, mosolygósak,a gyerekhez is volt egy- egy kedves szavuk. Az étel gyorsan elkészült. 2 személyes sültes tálat rendeltünk, 3-an ettük (2 felnőtt és egy 12 éves),az adag nagyon nagy volt, alig bírtuk megenni. Finom, hagyományos ízek.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2018. október 26.a párjával járt itt
A Grand Termál Apartmanban szálltunk meg, és a Marcos étteremben ( volt Babi ) volt az étkezésünk teljes ellátással. Kedves voltak,de időnként az volt az érzésünk,hogy tanuló étteremben vagyunk pl kanál landol a földön, italt asztalra tételnél majdnem kiborítja stb ) Reggelire bocsi csak kenyér van. . . . .
Kiváló 2018. augusztus 19.a párjával járt itt
2018 Augusztus. Babi Vendéglője, ma már Marcos étterem. Kis pénzű emberek is megengedhetik maguknak, mivel teljesen hétköznapi árakon működik. A személyzet kedves. Mindennel törődnek! Az ételek finomak és bőségesek, még a menü adagok is! ! ! ! 7 napból 5x itt étkeztünk és maximum sózni kellett valamit, de minden nagyon finom és nagy adag volt.
Babi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - Étel/ital
Kiváló 2017. október 24.a párjával járt itt
A Grandtermál Apartmanban voltunk 3 napig, és a teljes ellátás a Babi Vendéglőjében volt. Mint azt az apartmannál leírtam, tökéletesen meg voltunk elégedve a vendéglővel. Családias, barátságos vendéglő, gyors kiszolgálás. Az ételek ízletesek, és mindíg frissek. A séf még a szuper Háromszéki borda receptjét is megadta, ami egyszerűen szenzációs volt.
Szörnyű 2017. augusztus 14.családjával járt itt
A családommal érkeztem vasárnap délután az étterembe, ahol tyúkhúslevest rendeltem és fűszeres csirkeszárnyat. A rendelést követően percek múlva jött a pincérkisasszony hogy a csirkeszárny sajnos elfogyott, semmi gond, kértem helyette rántott pontypatkót burgonyapürével.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2017. április 3.a párjával járt itt
Az elutazás előtt reggelizni és ebédelni tértünk be az étteremben. A pincérek kézségesek,barátságosak. Kivánságra bármit elkészitenek. ,svéd asztalos bőséges,finom ételek , menűs ebédelésre is van lehetőség. Közvetlen a vár közelében található,kis gyermekekel érkezőknek is ajánlom, nagyon sok családossal találkoztunk.
Babi Vendéglője Gyula - EgyébBabi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - BelsőBabi Vendéglője Gyula - BelsőBabi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - Külső képBabi Vendéglője Gyula - BelsőBabi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - Étel/italBabi Vendéglője Gyula - BelsőBabi Vendéglője Gyula - Egyéb
2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Tapasztalat híján az ittjartam. hu értékeléseit használtuk iránytűként. Belvárosi sétánk után vettük az irányt Babi vendéglője felé, elhaladva egy sor étterem (köztük a Gusto és a Várkonyi bisztró) mellett. Egyszerű ételek jellemzik a hely kínálatát, nincs is ezzel semmi baj, pláne, hogy a rántott csirkemell és a háromszéki borda is kitűnően volt elkészítve.