Family Kisvendéglő Gyula

Family Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula
Family Kisvendéglő GyulaFamily Kisvendéglő Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Family Kisvendéglő Gyula vélemények

Kiváló 2024. január 13.a párjával járt itt
Igazi Family 100%ban meg vagyunk elégedve .Minden évben ide jövünk vacsorázni.+este élő zene. Egyszerű de nagyszerű.
Kiváló 2023. június 25.a párjával járt itt
Tökéletes választás egy gyors ebédre kirándulás közben. Előre telefonon foglaltunk, mert az online leadott foglalásra nem reagáltak semmit. Az elhelyezkedéséhez képest elég korrekt árai vannak, a kiszolgálás kedves és nagyon gyorsan megérkeztek az ételek. Pont azt kaptuk, amit vártunk tőle.
Kiváló 2023. május 12.családjával járt itt
A vendéglő a város központjában található. Közel van hozzá a vár, a fürdő. Hangulatos vendéglő. A pincérek nagyon kedvesek , udvariasak voltak. A kiszolgálás kifogástalan. Az ételek nagyon ízletesek és bőségesek. Igazi házias ízeket kaptunk. A kerthelyiség és az étterem is hangulatos, tiszta, családias. Nagyon tetszett az étlap.
Kiváló 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon finomak az ételek a kiszolgálás kitűnő.a kiszolgálói kedvesek beszélgetnek a vendégekkel.Csak ajánlani tudom mindenkinek aki Gyulán jár.Az árak is jók.
Kiváló 2022. szeptember 3.családjával járt itt
A finom ételek mellett ,a kiszolgálás,a személyzet hozzá állása példa értékű.Nagyon jó hely! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Zene is van!
Kiváló 2022. június 13.a párjával járt itt
Nagyon örülünk, hogy rátaláltunk erre a családias, minden szempontból remek étteremre. Udvarias, kedves, rendkívül figyelmes tulajdonosok, kellemes környezet, jópofa étlap, finom ételek, gyors kiszolgálás. Minden, mi szem-szájnak ingere! És persze fülnek is, mert profi zenész énekli a talp alá valót, alkalmazkodva a vendégek igényeihez.
Kiváló 2021. november 13.családjával járt itt
Igazi vendéglátás. Jó hangulat, nagyon kedves kiszolgálás. Igazi házias ízek.
Ha legközelebb Gyulára jövünk, megvan hogy hol eszünk. Csakis náluk.
Kiváló 2021. november 6.a párjával járt itt
Egy hetes tartózkodás Gyulán. Ez idő alatt rendszeresen visszatértünk ebédelni. Remek konyha, ragyogó tisztaság, a kiszolgálás páratlan (nem találkoztunk még sehol ennyi kedvességgel, odafigyeléssel, szolgálatkészséggel mint itt, és nem csak egy alkalommal, hanem folyamatosan). A vendéglátásban dolgozóknak itt kellene tanulniuk a szakmát!
Kiváló 2021. május 27.a párjával járt itt
Véletlenül kerültünk ide , mint messziről jött vándor, de az első perctől kezdve kedvességet, segítőkészséget tapasztaltunk. Hangulatunkra igen hatottak a jó italok, elegendő finom ételek fűszerezve szép zenei szolgáltatással és a felszolgálók figyelmessége kedvessége. Kitűnő helyen van a kis vendéglő, az árak korrektek .
Family Kisvendéglő Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
2020. október 29.családjával járt itt
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Family Kisvendéglő Gyula - Étel/italFamily Kisvendéglő Gyula - Étel/italFamily Kisvendéglő Gyula - Étel/italFamily Kisvendéglő Gyula - Étel/italFamily Kisvendéglő Gyula - Étel/italFamily Kisvendéglő Gyula - Külső kép