Gusto Restaurant Gyula

Gusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula
Gusto Restaurant GyulaGusto Restaurant Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Gusto Restaurant Gyula vélemények

Kiváló 2021. október 10.gyerekekkel járt itt
Ha Gyulán járunk wellnesselni mindíg ezt az éttermet választjuk a feleségemmel,mert rendkívűl finomak az ételek és a kiszolgállók is nagyon kedvesek voltak.
Lehet,hogy egy kicsit elfogult vagyok,mert a hagymás rostélyos a kedvencem,de szerintem nagyon finoman készítik.
Ez nem azt jelenti,hogy a többi ételük nem kiválló,mert azok is nagyon finomak.
Kiváló 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Gyulára érkezve az ittjártam. hu véleményére támaszkodva választottuk ezt a helyet férjemmel ebédelés céljából. A teraszon sokan voltak, így a belső helyiségben kaptunk helyet. A pincérek rögtön hellyel kínáltak, és felvették a rendelést. Nagyon finom ételeket kaptunk, és igyekeztek hamar kiszolgálni. Jószívvel ajánljuk mindenkinek az éttermet.
2076
Kiváló 2019. szeptember 30.barátokkal járt itt
Kifejezetten az ittjartam. hu véleményeire támaszkodva választottam ezt a helyet vacsora céljából, egy 10 fős társaságnak. Pár telefon után lefixáltuk az időpontot. A hely egy kissé vegyes benyomást kelt, magyarkodós motívumok, ami amolyan korszerű elem ma, meg még eléggé sokrétű nemzetközi kínálat is, ami szintén korszerűnek mondható.
Gusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - Külső képGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 14.családjával járt itt
Semmiféle értékelést nem olvastunk, csak betértünk ide egy színházlátogatás előtt. A teraszra a borús idő miatt ugyan nem tudtunk kiülni, de az étterem is megfelelőnek bizonyult. A pincér készségesen elmondta, melyik étel mit tartalmaz, kérésre a szakácstól is megkérdezte, amit fontosnak találtunk.
Kiváló 2019. június 4.a párjával járt itt
Mind a kiszolgálás, mind az ételek hatalmas élmény. Egyszerűtől az extrákig minden megtalálható. Ízletes, csodás tálalás. Ha Gyulán jót akarsz enni, akkor itt nem fogsz csalódni!
Kiváló 2019. május 11.a párjával járt itt
A Felszolgálás udvarias, az ételek jó ízűek és frissek. Az ételek mennyiségével is elégedettek voltunk. A felszolgálás gyors volt. A terasz részen foglaltunk helyet és nagyon kis kellemes és hangulatos volt a hely.
Érdemes ide beülni és elfogyasztani egy kellemes ebédet vagy vacsorát :)
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Meglepő kicsit a hely, mert az utcáról nézve azt lehet hinni, hogy egy nagy étteremről van szó, de nem. Kifejezetten barátságos, egy nagyobb szobánál alig terjedelmesebb helyiség fogadja a vendéget, de így sem tűnik zsúfoltnak. A berendezés hasonlít a Várkonyi Bisztró letisztult designjához, visszafogottan elegáns.
Kiváló 2018. október 14.családjával járt itt
Ma elmegyünk Gyuláról,s midőn a hotelből 10 órakor kidobnak,a Várat viszont meg kell néznünk a harmadik családtaggal is,célszerű itt ebédelni a 2 órás út előtt. A Hotel ,,menza,, után semmit nem bízok a véletlenre,végigolvasom az étlapokat,az ittjartam. hu olvasóinak értékeléseit,s végül a Gusto mellett döntök. Jól tettem.
Gusto Restaurant Gyula - Külső képGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - Étel/italGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - BelsőGusto Restaurant Gyula - Külső képGusto Restaurant Gyula - Étel/ital
Kiváló 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
A Pincérnő nagyon kedves és segítőkész volt az italokat és ételeket nagyon gyorsan felszolgálták.
Heten négy féle ételt ettünk és mind a négy nagyon finom és bőséges volt. A hagymás rostélyost nagyon jól volt megsütve! ! ! Az árak is elfogadhatók voltak ,mert üdítőt,sört és rövid italt is fogyasztottunk. A várfürdőhöz és a központhoz is nagyon közel van.
2017. szeptember 11.barátokkal járt itt
Hirtelen ötlettől vezérelve és éhesen tértünk be barátokkal - mindannyian jóllakva távoztunk :)
A hely tiszta, a terasz kellemes és tiszta, személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az étel nagyon finom. Az adagok nagyok. A sör kellemesen hideg :) Árban pedig teljesen korrekt!
Gusto Restaurant Gyula - Étel/ital