Hamburger Bár Gyula

Hamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula
Hamburger Bár GyulaHamburger Bár Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Hamburger Bár Gyula vélemények

Kiváló 2020. június 20.gyerekekkel járt itt
Kevèske várakozás után kiváló gyrost ès pizzat ettünk. Megkoronázva limonádèval. Mindenkinek ajánlom a helyet
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2020. március 18.gyerekekkel járt itt
Átlagnál jobb, de a négy pont kissé túlzás, sajnos nincs mód 3,5 pontot adni. Népszerű gyorsétterem Gyulá, mióta legutóbb ott jártam, emelkedtek az árak, ami egyébként érthető. Nagyjából a McDonalds modellre ráállt privát egység, az említettnél szélesebb választékkal.
Hamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Étel/italHamburger Bár Gyula - BelsőHamburger Bár Gyula - Belső
2019. október 14.a párjával járt itt
Vacsorázni mentünk Gyula egyetlen hamburgert árusító éttermébe. Ismerős ajánlotta a helyet, így fel voltunk rá készülve, hogy sokan lesznek. Valóban rengetegen voltak. Kb. 20 percet álltunk sorba, majd még kb. 30 percet vártunk a hamburgerek elkészítésére.
2019. június 17., csoporttal járt itt
Csoporttal voltam vacsorázni, bent 30-an sorrakerülni reménytelen küldetés lett volna így szétoszlottunk a városban, csak nyolcan maradtunk itt. Így a várakozó tömeg kb. felét tettük ki, kicsit több mint fél órát kellett várni, de az adag döner tál bőséges volt és finom, az ital (narancsé) is finom.
Gyenge 2019. január 29.egyedül járt itt
Tőzsgyökeres gyulai emberként van tapasztalatom velük .Régen jó volt a hely.Tegnap betértem egy "tálra" és döbbenten tapasztaltam az áremelést.Szerintem egy szelet pizzát több mint 700 Ft ért árulni nevetséges,de a tál is már 1300 fölött jár.Köszi Hambibár,keresünk más hamburgerek őt!
2018. szeptember 16.barátokkal járt itt
Gyulai tartózkodásunk első napján ide jöttünk vacsorázni, mert előtte már hallottunk a helyről. Sok választék közül lehet választani, én Dönert ettem. Kiszolgálással nem volt problémánk, picit többet kellett várnunk, de azért mert nagyon sokan voltak akkor. Párom egy hatalmas burgert evett, majdnem ki is fogott rajta :) A saját készítésű limonádé nagyon finom! Nekünk bejött a hely, ajánlanánk másoknak is.
Kiváló 2018. szeptember 6.barátokkal járt itt
Isteni finom,csak ezért megyek vissza Gyulára legkozelebb ebben biztos vagyok! 1200 ftbol menük ,óriási finom burger,finom házi limonádéval,egyszerűen tökéletes minden! Ülőhely lehetne több, de sajnos minden hely ki van használva,tehát ez max elköltözéssel lehetne kivitelezhető,ezért elnézzük :D
Kiszolgálás gyors. kedves. remek minden. Köszönjük !
Hamburger Bár Gyula - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Nyaralásunk alkalmával voltunk itt a párommal, a szállásadónk ajánlotta a helyet. Nagyon finom hamburgereket ettünk, "számunkra a pont elég" kategóriába tartozott a mennyiség. Jól laktunk vele bőven, de nem kaptunk kajakómát. Ár-érték arányban nagyon jó, a kiszolgálással sem volt semmi problémánk, pedig elég sokan voltak, mégis zökkenőmentesen megoldották.
Kiváló 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom és ízletes gyrost és hamburgert fogyasztottunk itt, csak ajánlani tudom. Eddig nem volt szerencsém ilyen gazdag és ízletes gyros tálhoz.
Szörnyű 2018. július 2.gyerekekkel járt itt
Déltuán 17:00 körül szerettünk volna megvacsorázni a családommal, de a pénztáros hölgy rettentően b*nkó volt, beszólogatott (fekete hosszú hajú, fehér rövidnadrágban volt...). Így végül nem vacsoráztunk ott. Nem ajánlom senkinek a helyet... Sajnos veszített a régi fényéből. A helyiek is ugyanezt mondják...