Komló Hotel Étterme Gyula

az 54 gyulai étterem közül
szálláshely étterme
Komló Hotel Étterme Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Komló Hotel Étterme Gyula vélemények

Kiváló 2023. augusztus 13.a párjával járt itt
Már többször szemeztem a hellyel, de az idei nyaralás alkalmával eljött a pillanat, hogy ki is próbáljuk, és nem okozott csalódást. Hangulatos az étterem, udvarias a kiszolgálás és isteniek az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2021. szeptember 26.a párjával járt itt
A Corvin Hotel vendégeiként itt volt a félpanziós ellátásunk!
Az étterem nagyon hangulatos a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak!
Az ételek svédasztalosak voltak ,nagyon bőséges volt ,friss és változatos!
Folyamatosan figyeltek r hogy semmi ne fogyjon el!
Nekünk 5 *
2021. február 27., üzleti partnerrel járt itt
Kellemes környezet, impúlzív hangulatú és ízlésesen illetve igényesen berendezett étterem. Gyors és profi kiszolgálás, kedvező ára és igazán rémek "nagymamis" ízek.Minden friss és megfelelően elkészítve. Egy dolog ami feltűnt,és egy esti meghitt vacsinál zavarna a "másik" asztal közelsége.
Kiváló 2020. november 2.a párjával járt itt
Október utolsó hétvégéjén jártam itt a párommal egy kis kikapcsolódás során. Már kívülről látszik,hogy ez egy elegáns étterem lesz. Amikor beléptünk ez még nyilvánvalóbbá vált. Kellemes hangulatú hely. Nagyon udvarias a kiszolgállás. Párom kőlevest választott,ami valójában egy raguleves,tükörtojással.
Komló Hotel Étterme Gyula - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 22.a párjával járt itt
szeptemberben jártunk az étteremben a belső térben foglaltunk helyet, nagyon barátságos elegáns környezet szinte azonnal jött a pincér az étlappal felhívta figyelmünket a menüre, végül azt választottuk, nem bántuk meg, finom és bőséges amit megkoronázott egy almás pite, gyermek koromban csak a nagymamám tudott ilyen finomat sütni. Mindenkinek csak ajánlani tudom
Kiváló 2019. október 14.a párjával járt itt
Gyulai tartózkodásunk első napján tértünk be ebédelni a Komló étterembe. Az elegáns külső, bútorzat miatti aggodalmunk alaptalan volt, és városnézős, kényelmes ruházatunk nem keltett feltűnést az étteremben. Korábban már tájékozódtunk a helyről, így tudtuk, hogy van náluk ebédmenü is.
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Gyönyörű,tiszta, kulturált, csodálatos étterem. Félve léptünk be ebbe a csodába. A pincér "több is volt", az asztalnál termett és hozta az étlapot, a kért ital szinte azonnal ott volt az asztalunkon. És az étel? Mennyeien finom, hatalmas adag. Az árak? Azt kell mondjam, hogy meglepően szolid összeget fizettünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 11.családjával járt itt
A Komló Hotel vendégeiként élvezhettük az étterem szolgáltatásait. Büféreggeli a szálláshoz tartozóan, ebéd vacsora az étlapról féláron, nagyon kedvezően, roppant választékkal! A Komló Hotel eddig is a kedvencünk volt, de nem volt alkalmunk megtapasztalni változatos, színvonalas konyhaművészeti remekléseiket.