4,9
az 54 gyulai étterem közül
söröző, hamburgerező, gastropub
Tiltott Csíki Söröző GyulaTiltott Csíki Söröző Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Tiltott Csíki Söröző Gyula vélemények

Kiváló 2020. március 18.gyerekekkel járt itt
A csíki Grebbelőben minden együtt van. Jó dizájn, jó burger, jó csirkeszarny, jó sörök, kedves kiszolgálás, korrekt áron. Bevallom őszintén, voltak kétségeim megannyi elrontott burger megkóstolása uán (ezek legbrutálisabbja az egyik legjobb sör-világmárkának, a Brewdognak a brüsszeli bemutató sörözőjében volt, tehát még a csúcsmárkák is lőnek mellé), hogy vajon milyen burgert kapok itt.
Tiltott Csíki Söröző Gyula - BelsőTiltott Csíki Söröző Gyula - Étel/italTiltott Csíki Söröző Gyula - Étel/italTiltott Csíki Söröző Gyula - Étel/ital