Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula

4,7
városi Látogatóközpont közül
Látogatóközpont
Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula
Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont GyulaGyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula

Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula bemutatkozása

A gyulai Almásy-kastély Wenckheim Stefánia Mária grófnő és gróf Almásy Kálmán házassága révén került az Almásy család birtokába. A II. világháborút követően a kastélyt államossították, az épületben szakmunkásképző, ápolónőképző, kollégium üzemelt, majd csecsemőotthonként is működött, az 1960-as években a kastélypark nagyobb részét termálfürdővé alakították.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.csoporttal járt itt
Amióta megnyilt a kastély, most harmadszor néztem meg, de még így is találtam sok érdekességet, amire azelőtt nem figyeltem. Szeretem a sok interaktív eszközt, elég sokat kipróbáltam, de valószínű még most sem mindet. Nekem nagyon tetszik, ezért ha legközelebb Gyulán járok, újra megnézem a kiállításokat.
Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - EgyébGyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - EgyébGyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - EgyébGyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - EgyébGyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Egyéb
Átlagos 2022. szeptember 20.a párjával járt itt
Csodálatos parkban helyezkedik el ez a kastély. Nagyon jól fényképezhető, mikor ott voltunk, akkor is menyasszonyt fényképeztek. Gondoltuk bemegyünk a kastélyba és megnézzük. Mint mindenhol, itt is a főbejáraton szerettem volna bemenni. Az zárva volt. Semmi tábla, hogy miért, vagy merre induljak el. Egy másik éületben megláttam egy ajtót, benéztem, WC.
Kihagyhatatlan 2020. október 11.gyerekekkel járt itt
Békési családi nyaralásunk egyik napját Gyula városának szenteltük. Amikor pár évvel ezelőtt először jártam Gyulán munkából kifolyólag, még zajlott az Almásy-kastély felújítása, amely azóta elkészült, 2017-ben megnyitott a nagyközönség számára.
Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula - Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula -
2076
Kihagyhatatlan 2019. október 4.barátokkal járt itt
Úgy emlékszem, régebben nem volt ez nyitva vagy nem volt kész, vagy nem is tudom. De most impozáns, igazi látványosság kívül is, meg belül is. Szépen felújított kastély. A belépés egy kissé bonyolult, még nem bejáratott dolog, mindenféle kombinációban lehet jegyet kapni, van a toronyba, állandó, meg időszakos kiállításra, és az automatáknál össze-vissza lengetik a leolvasók előtt a vonalkódos jegyeket az ügyetlenebbek.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 225 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Gyulai Almásy-kastély Látogatóközpont Gyula a térképen
5700 GyulaKossuth Lajos utca 15.
+36 (66) 650-218