Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2019. október 27.a párjával járt itt
Értelmes, szolgálatkész személyzet,nagyszerű elhelyezkedés,kitűnő konyha a félpanziós szolgáltatásban. A szoba mérete szerény, de minden kényelmet kielégít. A fürdőszoba kevésbé, kicsi nagyon, alig lehet a WC-e ráülni,ill. felkelni róla. A zuhanyozó aljzat csempéje feltöredezett volt csak papucsban használható. ! !
Átlagos 2019. július 13.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor egy nagyon kedves, udvarias hölgy volt a recepción, ha jól emlékszem a nevére, Edina volt. Korrektül elmondott minden szükséges információt. Kisgyerekkel érkeztünk,így örültünk a két légterű szobának, Babó is nyugodtan tudott aludni. A szoba és a fürdő tiszta volt, de a fürdő hagy némi kívánnivalót maga után.
2019. július 5.gyerekekkel járt itt
Sajnos érkezéskor volt egy "kis" probléma, mert a visszaigazolt 2 hálószo ba +nappalis családo lakosztály helyet kaptunk 2 db szuperion szobát. Vissza fordultamvolna, ha nem lettem volna közel 300 km-re az otthonom- tól, de végül a 3 unokám meggyőzött! A szálloda valamelyest kárpotólt a hibája miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 28.gyerekekkel járt itt
Szuper volt minden! Tiszta szobák, kedves személyzet. Kétlégterű szobánk volt, bőven elfértünk négyen. Az ételek finomak voltak, és mindig volt miből válogatni. Reggeli bőséges svédasztal, vacsora: kétféle leves, háromféle hús, kétféle köret, egyféle tésztaétel, 3 féle süti, saláták, gyümölcs.
Aqua Hotel Gyula - BelsőAqua Hotel Gyula - Medence/kertAqua Hotel Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2019. április 23.barátokkal járt itt
Husvéti unnepek alatt jártam ott, talán több husvéti program lehetett volna, esetleg este program , zene az étteremben. Kevés kerékpár volt, nagyobb csoport nem mehetett együtt. Minden mással nagyon elégedettek voltunk.
Átlagos 2019. március 15.barátokkal járt itt
A város csoda szép! Ez feledtette a szállodai kellemetlenségeket. Nagyon kedvező volt az ajánlat, így az ár/érték arány jó. Teljes áron már nem így lenne. Ami nagyon zavaró az az ételszag. Még a harmadik emeleten is intenzív. Az étkeztetés és annak választéka is hagy kívánni valót maga után.
2019. február 13.a párjával járt itt
Udvarias, kedves személyzet, tiszta, kényelmes szálloda. Változatos, finom és bőséges reggeli és ebéd. Remek a szauna a wellnes részleg(medence) sajnos hiányzik. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki nyugalomra és pihenésre vágyik.
Kiváló 2019. február 6.a párjával járt itt
Teljesen elégedettek voltunk Férjemmel. A személyzet kedves, maximálisan segítőkész. Tiszta, rendezett szoba,klassz étterem. Nem mondom hogy túlzottan bőséges a választék reggelinél vacsoránál, de nem is egy túlárazott hotelről beszélünk, teljesen korrekt áron dolgoznak. Finom ételeket kínáltak, találtunk mindig kedvünkre valót.
Kiváló 2019. január 24.a párjával járt itt
Már másodszor jártunk a Hotelben. Mindkétszer nagyon jól éreztük magunkat. Február végén ismét vissza megyünk,már le is foglaltuk a szállást. Minden alkalommal a zenés Rendezvények miatt is mentünk ebbe a Hotelbe. Sajnos a Vendégek ,mint manapság bárhol,itt sem nagyon használják ki ezt a lehetőséget,hogy gondtalanul táncoljanak vagy esetleg mulassanak egy jót.
Aqua Hotel Gyula - VendéglátásAqua Hotel Gyula - Szórakozás/Sport
2019. január 23.a párjával járt itt
A száloda felújítása szépen sikerül, ezt mondhatom azért mert voltunk régebben és most a közelmúltban is. A gyógyfürdő közelsége és az élővíz csatorna látványa nagyon kedvező. A szolgáltatások talán bővíthetők lennének, akárcsak az étterem kihasználsága is. A szobáink minen alkalommal kifogástalanok és kényelmesek voltak.
Aqua Hotel Gyula - SzobákAqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - SzobákAqua Hotel Gyula - BelsőAqua Hotel Gyula - KörnyékAqua Hotel Gyula - Környék
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem