Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a hotel, mindennel elégedett voltam. Bőséges és finom reggelit kínáltak. Vacsoránál azonban nem gondoltak azokra, akik nem esznek húst. Jó lenne, ha lenne legalább egy húsmentes étel vacsorakor.
Köszönettel: Gungl Brigitta
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda elhelyezkedése kiváló, minden nevezetesség könnyen megközelíthető. Nagyon örültünk neki, hogy a szállás utalvány mellé még fürdő belépőt is kaptunk. Az étkezés bőséges és ízletes. Egyetlen hiányosság, hogy a szállodában nincs wellness részleg
Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon megszerettem ezt a várost. Máskor is szívesen jövök.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 30.a párjával járt itt
Teljesen felújították a hotelt nagyon szép lett A szoba kényelmes a fürdőszoba is újra burkolva a berendezés kicserélve. Végre egy hely ahol sok tv csatorna van nemcsak 4-5 Az étkezde az gyönyörű tágas Az ételek finomak voltak a személyzet nagyon kedves. A fürdő nyári bejárata a hotellel szemben ugy hogy sok a pozitívum.
Aqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. július 13.kollégákkal járt itt
Meglepetés volt a modern, hangulatos szálloda. Örültem a tágas, kényelmes szobának, s előny, hogy a tévé nem a hálóban van. Így nem zavartuk egymást. Az étterem különlegessége az utcafronti üvegfal, ami egyedivé teszi. Az ételek átlagosak, a személyzet szolgálatkész. A szauna nem nyerte meg a tetszésünket. Nagy előny a közeli fürdőbejárat, így a fürdő pótolta a welnesst.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. június 15.családjával járt itt
A szálloda előnyei közé tartozik a Várfürdőhöz való közelség, szinte összeépült vele. De csak szinte. Nem tudom, miért ez a szálloda neve, mert két szaunán kívül semmilyen wellness nincsen a szállodában, víz csak a zuhanyban. . . Mondjuk jól esne reggel vagy este még fürdeni a szállodában, nem csak a strandon.
2017. május 7.gyerekekkel járt itt
Nagy arculat váltáson esett át hotel-elönyére. Az eljelyezkedés adott a Várfürdő hátamögötti utcában a többi hotel soraiban de mégis közel a hátsó bejárathoz. A külső designe is új tiszta üveg ami nagyon vonzó látvány már kìvülről. Elrendezése tágas van hely étkezni még teltház esetén is.
Aqua Hotel Gyula - SzobákAqua Hotel Gyula - BelsőAqua Hotel Gyula - Külső képAqua Hotel Gyula - VendéglátásAqua Hotel Gyula - BelsőAqua Hotel Gyula - Vendéglátás
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Ezt a hotelt az egyszerű, de nagyszerű kategóriába sorolnám. A fürdőhöz már nem is lehetne közelebb, ami nálunk egy hatalmas piros pont. A személyzet kedves és segítőkész volt. A család kényelmesen elfért a szobákban. Az ételek megfelelőek voltak. A lényeg, hogy a célnak megfelelt és ár-érték arányban mindenképpen említésre méltó!
2017. január 4.gyerekekkel járt itt
A központhoz és a várfürdőhöz közel van a szállás ami azért jó ,mert 5-10 perces sétával elérhető minden. A személyzet kedves és minden kívánságot teljesített. Az ételek bőségesek és finomak voltak.
Kiváló 2017. január 2.barátokkal járt itt
Kedves, vendégszerető, szolgálatkész volt a személyzet. Nagyszerű volt a hangulat, a zenészek fáradhatatlanul játszottak (szinte szünet nélkül) hajnalig! Reggelinél folytatták, míg a vendégek reggeliztek. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Mindenkinek javasoljuk, a szállodának köszönet! BUÉK!
Kiváló 2016. december 31.egyedül járt itt
A szolgáltatásukkal maximálisan elégedett voltam. Azt kaptam amire számítottam. Csöndes, nyugodt körülmények között tudtam pihenni. Egyetlen észrevételem lenne, hogy a szállodához közeli híd ami a fürdőbe bejárat lenne, zárva volt, így elég nagyot kellett kerülni, pedig ha az nyitva lett volna akkor közvetlenül a fürdővel szemben lett volna az átjárás. Ez azonban nem a hotel hibája.
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem