Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2024. március 11.gyerekekkel járt itt
Másodszor voltunk a Hotelben és ismét nagyon kellemes volt az ott tartózkodásunk! A családi szoba kényelmes volt, a személyzet továbbra is fiatalos és segítőkész, az ételek ízletesek voltak. A tusolóban kicsit nehezebben ment le a víz, de ezt leszámítva ár-érték arányban kifejezetten ajánlott a Hotel! Biztosan visszatérünk még!
Kiváló 2024. március 7.a párjával járt itt
A személyzet nagyon figyelmes! A szobák tiszták, az ágynemű és a törölköző patyolat tiszta! Az ételek pedig finomak és bőségesek voltak az ottlétünk alatt! A belső parkoló biztonságos és a napi díj megfizethető. Csendes és madár csicsergésben gazdag környezet!
2024. január 22.a párjával járt itt
A szállodával alapvetően nincs baj. Tiszta volt. A szoba kényelmes. Személyzet kedves és segítőkész. Apróságok azért itt is voltak. A szoba fűtése nem volt bekapcsolva és mivel havazott kint ezért nem volt meleg szobában. A fűtés egyébként egy termosztáttal volt szabályozható és a bejárat felett fújta be a levegőt.
Kiváló 2024. január 6.a párjával járt itt
A fűtés hangja egy kicsit zavaró. Azonkívül mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet udvarias az ételek finomak van választék. Szépen berendezett felújított a szoba. Fűrdőszoba is igényes.Ár érték arányában kiváló. Csak ajánlani tudom. Természetesen aki luxusra vágyik az válasszon 5csillagos szállodát.
Kiváló 2023. november 8.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztem magam, szívesen eltöltenék máskor is néhány kellemes napot ebben a hotelben. Kényelmes, tiszta volt a szállás, a személyzet kedves, a kiszolgálás udvarias. Közel volt a Várfürdő, könnyen meglehetett közelíteni. Mivel a fürdő a közelben van , örültem volna ha a választott csomag a Várfürdő belépőt is tartalmazta volna legalább egy alkalommal!
Kiváló 2023. november 5.a párjával járt itt
Nagyszerű 4 napot töltöttünk a szállodában . A személyzet kifogástalan volt mindenki figyelmes ,előzékeny, a szobák kifogástalanul tiszták a takarító hölgyekkel naponta többször találkoztunk a takatítás folyamatos . A reggeli és vacsora bőséges valasztékából mindenki talált kedvére valót, az ételek finomak , ízletesek voltak,desszert ,friss gyümölcs mindig volt terítéken.
Kiváló 2023. november 5.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jó központi helyen van, gyalogosan mindent elértünk, amit szerettünk volna megnézni. A szálloda kedves, családias, a személyzet nagyon segítőkész. Az ételek bőségesek, változatosak. A kanapéágy kicsit retró volt,nem annyira kényelmes.
Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat, biztosan visszatérünk még!
2023. október 26.egyedül járt itt
Gyula és környéke nagyon tetszett. A látnivalók és a fürdő is. A szállás nagyon közel volt a fürdőhöz. A 100 éves cukrázdát és a Ladics házat még nem lehetett a felújítás miatt látogatni, de így is nagyon jó volt. Az idő kellemes volt, a hajókázás a Kőrösön szintén kimaradt még, illettve a sétálló utca rész is.
2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Bár a Gyulai vár fürdő nyári bejáratához közel van, a belvárosig azért elég sokat kell gyalogolni. A személyzet eléggé udvariatlan volt. Az ételek számomra átlagosak voltak. Az étteremben 3 napig ugyan az a leevett terítő volt. Maga a város gyönyörű, rengeteg látnivalóval, amiket feltétlenül meg kell nézni!
Aqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 21.a párjával járt itt
A hotel tiszta, rendezett, udvarias személyzettel. A félpanziós ellátás kiváló, bőséges ételválasztékkal. Néhány percre van a Várfürdőtől, ami nagyon jó. Szép környezet és a város is csodálatos.
Aqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - Egyéb
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem