Fodor Hotel Gyula

Fodor Hotel Gyula
Fodor Hotel GyulaFodor Hotel Gyula
Fodor Hotel GyulaFodor Hotel Gyula

Fodor Hotel Gyula bemutatkozása

Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A gyógyfürdő számos megbetegedésnek lehet hatékony orvossága, főleg mozgásszervi és reumás panaszok enyhítésére javallott. A hotel vendégei számos szolgáltatás közül válogatnak, ha nem a termálvízre voksolnak: szolárium, szauna, masszázs és kondicionáló terem várja az ide látogatókat.

A Fodor Hotel legnépszerűbb csomagjai

Fodor Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Fodor Hotel Gyula - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Fodor Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Ha azt mondom, hogy már az ott tartózkodásunk idején ajánlottuk a Fodor Hotelt az ismerőseinknek,akkor azt hiszem, hogy el is mondtam a lényeget! Nagyon kellemes a környezet, nagyon barátságos a Tulajdonos, a Személyzet. Tökéletes választás egy jó kis pihenésre, illetve kikapcsolódásra! Őszintén, csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2022. január 1.gyerekekkel járt itt
Ezúton is köszönöm a csak felsőfokon jellemezhető hozzáállást. Felejthetetlen szilvesztert tölthettem itt unokámmal. Tisztaság, minőségi, nagyon finom ételek, kedves, udvarias, figyelmes személyzet, és vezetőség. A szállás elhelyezkedése nagyon jó, minden vendégektől érkező kívánságot maximálisan igyekszenek teljesíteni.
Kiváló 2021. november 8.a párjával járt itt
A szállás kényelmes,szép tiszta.A személyzet rendkívül kedves,szinte családtagként tekintenek a vendégre.Az ételek megfelelőek,itt egy hátrányt említenék: a levesek forróak,ami pozitív,de a második ételek nem elég melegek,hiába melegen tartó edényekben vannak.Mindent összevetve 5 csillagos értékelést kapnak tőlem.
Kiváló 2021. szeptember 28.a párjával járt itt
Teljesen elégedett voltam a szállással, a szoba kényelmes tágas, az ágyak megfelelően kényelmesek. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. Az ételek finomak voltak.
2021. szeptember 2.a párjával járt itt
" Zajos szoba ". A mi szobánk a nagy forgalmú útra nézett ! Zajos volt és nem lehetett szellőztetni ! ! ! A szálloda és udvara hangulatos és nagyon szép ! A bútorzat egyedi és stílusos . A személyzet vendégbarát . Étkezés és a tisztaság kiváló . A fürdő bejárata kb. 60 méter . A "zajt" kívéve ajánlom !
Kiváló 2021. július 25.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ár érték arány kiváló. Fürdő bejárat 2 perc, mindenhez nagyon közel van, étkezés megfelelő. Sokan írták hogy nincs kávé és narancslé a reggelihez de a többi választék ilyen kis hotelhez képest igazán kiváló volt. A vacsora bár nem olyan sok féle de szerintem bőven elég ahoz hogy valaki választani tudjon. Gratulálunk a hotel személyzetének.
2020. július 11.a párjával járt itt
A házigazdák, a személyzet maximálisan segítőkész, udvarias, kedves. Az ételek kiadósak, finomak. A kerthelyiség gyönyörű: romantikus, tele virágokkal. Pihenésre kiválóan alkalmas, jókat aludtunk. Nyugodt, csendes, barátságos, hangulatos hely: csak ajánlani tudom.
Kiváló 2020. július 10.gyerekekkel járt itt
A hotelben tisztaság volt, az éttermi rész kiegészül egy hangulatos kertrésszel, mely tele van rendszeresen ápolt növényekkel, halas tóval. Félpanzió esetén többféle menüből lehet választani, mely bőséges és ízletes. Az étlapról rendelt étel is finom, bőséges és mutatós. Az éttermi kiszolgálás udvarias, fiatalos, rugalmas.
Kiváló 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Korábban elhűlve olvastam az előttünk itt megszállók értékeléseit, és úgy éreztem, hogy talán rosszul választottam. Azonban mind a hely, mind a személyzet rácáfolt a korábbi negatív értékelésekre. A szobánk tiszta volt és rendezett, mindennel ellátva. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, és gluténérzékeny kisfiam étkezését is ügyesen megoldották a segítségünkkel.
2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Szuper volt az elhelyezkedése a programokhoz, a pincérek kedvesek voltak, de nem figyeltek eléggé - sokszor kellett hosszabban várni, hogy észrevegyék: szeretnék valamit. Kicsit zavart, jogy az étteremben vacsoránál mulatós zenét hallgattunk. Nem folyt le rendesen a zuhanyzóban a víz. Tisztaság volt a szobában és az ézteremben is.
Fodor Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 3.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • gyermekmenü • étterem