Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula
Wellness Hotel Gyula GyulaWellness Hotel Gyula Gyula

A Wellness Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Wellness Hotel Gyula Gyula - Pünkösd (min. 3 éj)
259.350 Ft / 2 fő / 3 éj-től teljes panzióval
Wellness Hotel Gyula Gyula - 2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)
2 éjszakás wellness kikapcsolódás
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2024. március 3.gyerekekkel járt itt
Két éjszakás ott tartózkodásunk alatt maximális ellátást nyújtott a szálloda. A recepción kedvesen tájékoztattak bennünket a szálláshellyel, a lehetőségekkel kapcsolatban. A tisztaság kifogástalan volt. Az étterem menükínálata bőséges, választékos és nagyon finom volt. Külön dicséret illeti a séf urat és a kiszolgáló személyzetet is.
Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
Nekem személy szerint nagyon tetszett.3 napot töltöttünk ott.Szuper szobat kaptunk,tiszta igényes.
A kaja is nagyon finom volt,valasztékos.A személyzet nagyon kedves.Remelem újra eljutunk még.
Csak ajánlani tudom.
Wellness Hotel Gyula Gyula - Egyéb
Kiváló 2023. április 3.a párjával járt itt
Jobb volt minden, mint amire számítottunk, szép tiszta szoba, mindig finom ételek vártak, nagy választékban. Kedves mosolygós személyzet, a wellness részen minden volt ami a leírásban szerepelt, tisztán és használható módon. Gyula szép rendezett tiszta, a város és a kiállítások szépek. Számunkra egy nagyon pozitív élmény volt.
Kiváló 2023. február 7.a párjával járt itt
A szálloda személyzete figyelmes és segítőkész volt. Mi hétvégét töltöttük ott, amikor teltház volt, ezért a wellnessben sokan voltak. Mind e mellett a hosszabb vacsoraidő (19-20:30 óra) miatt a késői órákban lehetett nyugodtabban kikapcsolódni. Amin jó lenne változtatni az a vacsoraidő minimum fél órával való meghosszabbítása, mivel a fürdő rész is 20:30-ig vehető igénybe.
Wellness Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését! Igyekszünk figyelembe venni vendégeink tapasztalatait szolgáltatásaink minőségének javítása érdekében. Reméljük hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket.
2023. február 8., Révészné Tokaji Nikoletta, Wellness Hotel Gyula
Kiváló 2023. január 6.barátokkal járt itt
Ami nemtetszett az a welneszben valo tartozkodas mivel a sok gyerek vegett lehetetlen volt pihenni vagy uszni.Mas hotelekben ugy van megoldva hogy van csendespiheno amikor csak felnottek tartozkodhatnak es meg van az ido amikor a gyerekek is mehetnek.Erree kellene megoldast talalni .Amugy minden szuper
Wellness Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Örömmel látjuk, hogy jól érezték magukat nálunk! Családbarát szálloda lévén egy időben sok gyermek tartózkodik a szállodában, így a Wellness Oázisban is. Medencéink nem úszómedencék, úszásra nem alkalmasak. Visszavárjuk Önöket!
2023. január 9., Kun Bernadett, Wellness Hotel Gyula
2022. október 8.a párjával járt itt
A szálloda szép, az ellátás bőséges az ételek nekem kicsit ízetlenek voltak de ez persze egyéni. A személyzet udvarias , talán a recepciósokat kivéve akik ha köszönsz előre visszaköszönnek amúgy nem érdekled őket.
A wellness tiszta , nem túl nagy és a felnőtt medencében úsztatják sokan a babákat nem a gyermekmedencében, ez zavaró talán a személyzetnek kellene intézkedni ez ügyben.
Wellness Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését! Igyekszünk figyelembe venni vendégeink tapasztalatait szolgáltatásaink minőségének javítása érdekében. Szabályzatunk értelmében az élménymedencébe felnőtt felügyelettel a gyermekek is bemehetnek, a kisbabák kizárólag úszópelenkával. Reméljük hamarosan ismét Vendégeink között köszönthetjük Önöket.
2022. október 10., Kun Bernadett, Wellness Hotel Gyula
2022. szeptember 14.a párjával járt itt
Mivel a nevében benne van a wellnes, ezért több medencére és szaunára számítottam. Egy élmény és egy gyerekmedence egymás mellett, ugyanitt egy finn egy gőz és egy infraszauna, egy légtérben az emelettel, ahol egy pezsgőmedence van. Az egész szörnyen visszhangzik és hangos a zsivalytól. Ez a szálloda inkább gyerekeseknek való.
Kiváló 2022. augusztus 24.csoporttal járt itt
Csoportosan 5 fő voltunk a superior szállodában. Figyelmes, kedves személyzet, nagyszerű környezet, tisztaság, és finom ételek. Nagyon megvoltunk elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek.
2022. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Csodás napokat töltöttünk itt! de! ! Amire ajánlatos figyelni, hogy a hotel egyik fele éppen a fürdő felé néz. Itt jartunkkor éppen uszoverseny volt, ami délután zajlott. A szobank ablaka alatt éppen a versenymedence volt. Az uszoverseny miatt hangositas, zene, Himnusz, eredményhirdetés. . . . Minden volt délutáni alvás időben.
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt. A szoba nagyon szép volt, az ágy pedig szuper. Viccesen azt mondanám,hogy rabul ejtett az ágy. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyula gyönyörű város. Aki teheti látogasson el a Wellnes Hotel Gyulába. Nem fog csalódni.
Wellness Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését! Örülünk, hogy jó élményekkel gazdagodva emlékezik vissza a nálunk eltöltött napokra. Reméljük ismételten Vendégeink között köszönthetjük Önöket.
2022. június 13., Kun Bernadett, Wellness Hotel Gyula
Wellness Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaPart utca 5.
• szauna • Fitnessz center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 2050 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2050 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2300 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár