BAK Vendéglő Gyulakeszi

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

BAK Vendéglő Gyulakeszi vélemények

Kiváló 2023. augusztus 20.egyedül járt itt
Tökéletes! Az étterem szabadtéri része fedett, így árnyékos, mégis jár a levegő. Mellette csodás, gondozott kert, gyerekjátékokkal. A kiszolgálás kedves, természetes, mégsem tolakodó. Első osztályú ételek, nagy adagok, nagyon gyors kiszolgálással, gondos, részletekre figyelő tálalásban! Világszínvonalú csokitorta. S mindehhez képest nagyon korrekt árak.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2023. március 19.családjával járt itt
Szerintem vízimalom lett átalakítva vendéglátó hellyé. A parkolás megoldott, a terasz hangulatos. . . a beltér hatalmas, tiszta, egyszerű. A vendég fogadás kellemes, barátságos. A' la carte és napi ajánlat. A választható ételek száma nem túl sok, változatos. Hal és vad is szerepel az étlapon. Én a "Lecsó krémleves kolbász morzsával" kezdtem.
BAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Egyéb
2068
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2068 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 20.a párjával járt itt
A Húsvéti ünnepek alatt étkeztünk itt. Nemcsak kívülről néz ki jól a volt malom épülete, hanem belülről is. Amit lehetett meghagytak a régmúlt időkből. Többféle levest és főételt is fogyasztottunk, egyik vacsorára a barátunk is velünk tartott. Vannak újszerű összeállítások, kreatív, igényes a szakács, de érdemes megkóstolni, mert minden ételük finom.
Kiváló 2021. október 31.barátokkal járt itt
Hétvégén egy kirándulás után 8 fővel kerestünk a környéken nyitva tartó éttermet és ezt dobta legelőször a keresőmotor. Nagyon nem bántuk meg, sőt nagyon tetszett a hely, kívül is és belül is. Tágas, hangulatos malom belső, fa gerendás menyezettel. (nem vagyunk étteremkritikusok, de majdnem)
Az ételek is tökéletesek voltak, a kiszolgálas kedves, az ár baráti.
Szörnyű 2020. augusztus 23.családjával járt itt
az esküvői vacsora borzalmas volt ehetetlen zöldségleves,viszont újházi tyúkhúsleves lett kifizetve. A pecsenye hús ehetetlen rágós sületlen volt. A köretet még egyszer nem lehet kérni mert nem járkált olyankor a személyzet,semmit nem szolgáltak fel ki kellett járni egy másik helységbe (sör-üditő stb-ért nem ajánlom senkinek hogy ott tartson esküvőt pocsék konyha.
Kiváló 2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Kiéhezve tértünk be a Bak vendéglőbe egy hosszú kirándulás után. Átutazóban Gyulakeszin láttuk meg. Hatalmas étterem. Valamikor malom lehetett. Nem a főúton van, de jól kitáblázott. A fedett külső helyen ültünk le. Nem voltak sokan. Hamar jött a felszolgáló. Hozta az étlapot.
Volt választék. Gyorsan kihozták a rendelést. elég nagy adagok voltak és ízletesek.
BAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső kép
Kiváló 2018. december 23.barátokkal járt itt
A káptalantóti kedvenc piacunk meglátogatása után után kerestünk egy helyet a közelben, ahol nyugodtan meg lehet ebédelni. Találtunk, és milyen jól tettük. Egy szimpatikus településen, jól kitáblázott helyen található a vendéglő. Réges-régen malom volt, nagyon szépen felújították, átalakították.
BAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Étel/italBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső kép
2017. augusztus 13.egyedül járt itt
Véletlenül fedeztem fel Gyulakeszin a Bak éttermet, mert nem a főúton van, hanem az egyik arra merőleges utcában. Mindkét alkalommal, amikor ott jártam, jó idő volt, így a kerthelyiségbe ültem be. Az étel jó volt, a kiszolgálás figyelmes. Mód van bankkártyás fizetésre is.
2071
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42631 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 15.egyedül járt itt
Évtizedek óta járom azt az utat, talán éppen ezért is tűnt fel, hogy az egyik kereszteződésnél új tábla mutat új irányba Gyulakeszin. Nem is töprengtem sokat, elindultam felfedezni a Bak Vendéglőt. Érdekes. . . az első benyomás az, hogy valami nagyon új, meg talán az is, hogy még nincs is egészen kész.
BAK Vendéglő Gyulakeszi - EgyébBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - EgyébBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - EgyébBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - BelsőBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső képBAK Vendéglő Gyulakeszi - Külső kép