Pecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény

4,1
a 16 hajdúböszörményi étterem közül
bisztró
Pecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény
Pecsenyesarok és Kifőzde HajdúböszörményPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény

Hotel Kamilla Balmazújváros - Napi árak félpanziós ellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Pecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 15.egyedül járt itt
A Pecsenyesarok a hajdúböszörményi termelői piac egyik étkezdéje, ahogy nézem, az egyetlen, mely vasárnap is nyitva tart. A választék meglehetősen széles, az árak kedvezőek. Adnak többek között sült és rántott húsokat, burgereket, pizzákat. Sajnos azok az ételek, amiket a legszívesebben rendeltem volna, ki voltak húzva a menüből csülök-, zúza- és pacal-pörkölt.
Pecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - EgyébPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - EgyébPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - EgyébPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - EgyébPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - EgyébPecsenyesarok és Kifőzde Hajdúböszörmény - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 21.családjával járt itt
A traktorhúzó világbajnokság napján jártunk Hajdúböszörményben. Megnéztük a felvonulást, és közben megéheztünk. Teljesen véletlenül bukkantunk erre a helyre, de azóta mindig nagy szeretettel emlékszünk rá. Maga az étterem elég érdekes: egy ablaknál rendeltük meg az ételt, ami aztán gyorsan elkészült.