Hajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény

4,5
a 7 hajdúböszörményi szállás közül
Kemping
Hajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Termálkemping HajdúböszörményHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény

Hotel Kamilla Balmazújváros - Senior nyugdíjas csomag hétközben, fürdőbelépővel
Senior nyugdíjas csomag hétközben, fürdőbelépővel
2024.06.21-ig
Nyugdíjas napok
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2023. január 16.családjával járt itt
Mivel többnyire tengerparti kempingekben fordultunk meg, a viszonyítási alapom nem reális. Tetszett, hogy rendezett, árnyékos, több méretű parcellából lehet választani. Recepción nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak! Szociális épületek tiszták, tágasok, sok WC, tusoló elérhető, tiszták általában. Sokszor takarítanak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 13.családjával járt itt
Már sokaszorra - de nem utoljára - voltunk itt. A Bocskai fürdő feletti 2 db studióba voltunk. Nagyon kényelmes a szoba, az ágy, a fürdő megközelitése, igen egyszerű. A studió jól felszerelt, a konyha, a szoba, igazán semmire sem panaszkodhadtunk, kényelmesen éreztük magunkat.
Hajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - Külső képHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - SzobákHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - SzobákHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - Medence/kertHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - Medence/kertHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - Medence/kert
2018. október 17.a párjával járt itt
Kedves, udvarias személyzet. Kényelmes szobák. Egy negatívum: hiányzott a nyári nagy melegben a légkondi a szobából.
A strand kellemes, az ételek finomak, az árak nincsenek elszállva.
A szállásról a strandra csak át kell sétálni. A környék nyugodt, csendes. Közel van Debrecen és Nyíregyháza, ha valaki kirándulni szeretne. Sok a látnivaló ezekben a városokban.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
2016. augusztus 27.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk párommal. Kis fennakadással nem volt törülköző,de kaptunk. Amit hiányoltam egy éjjeli lámpa jó lett volna. Egyébként jól felszerelt tágas szobát kaptunk. Az egyik éjjeli szekrény teteje lejárt naná hogy sikerült leverni szörnyű nagy zajjal,remélem a szomszédok nem kaptak szívrohamot,én majdnem.
Hajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - KörnyékHajdúböszörményi Termálkemping Hajdúböszörmény - Környék
Kiváló 2016. március 23.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, szép tágas nagy szoba, jól felszerelt apartman, kényelmes ágyak, gyereknek pótágy , ami szintén kényelmes volt
Közvetlenül a fürdőnél. Több medence 33-35,35-37 37-39 fok, mindenki igényének megfelelően. tavaszzal a kültéri medence is üzemel ami kb 39 fokos
Közelben boltok: [moderálva - a szerk. ] bevásrlási lehetőség
Jó ár/érték arány
Kiváló 2014. január 5.gyerekekkel járt itt
2013. szeptemberében voltunk ezen a kellemes helyen egy röpke hétvégi pihenésen. A kemping apartmanjának egyikében laktunk, mely minden igényt kielégít, konyhája jól felszerelt, a szoba nagy, aki gyermekkel érkezik van helye - ha netán rossz az idő - játékra is. A fürdő közelsége nagyon csábító, kényelmes, nem beszélve a belépő benne van az apartman árában.