Hotel Medián étterme Hajdúnánás

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Medián étterme Hajdúnánás vélemények

2019. november 9.a párjával járt itt
Mivel a Magyaros étteremben csak az éhkoppot meg a mérgünket nyeltük,körülnézünk hol lehet itt enni,az ittjartam. hu oldalairól tájékozódunk mindig idegen városban. A Medián hotel étterme a második helyezett,mikor megyek a kocsihoz,kiszúrom az utca végén. Ez a kisváros előnye. Érkezés 13,55-kor. Étlap és innivaló azonnal jön.
Hotel Medián étterme Hajdúnánás - Külső képHotel Medián étterme Hajdúnánás - BelsőHotel Medián étterme Hajdúnánás - Étel/italHotel Medián étterme Hajdúnánás - Étel/italHotel Medián étterme Hajdúnánás - Étel/italHotel Medián étterme Hajdúnánás - Étel/italHotel Medián étterme Hajdúnánás - BelsőHotel Medián étterme Hajdúnánás - BelsőHotel Medián étterme Hajdúnánás - Külső képHotel Medián étterme Hajdúnánás - Külső képHotel Medián étterme Hajdúnánás - Belső
2018. november 5.gyerekekkel járt itt
Vacsorának valót vadásztunk, éttermet kerestünk a fürdő közelében így keveredtünk ide. Nagy volt a csönd, azt hittük nincs is nyitva. Tárt ajtóval fogadtak minket, nagyon kedves idős úr invitált be minket. Már folyt a vacsoráztatás de nem volt gond hogy mi nem vagyunk szállóvendégek. Svédasztalról válogathattunk.
Kiváló 2017. január 25.családjával járt itt
Nyáron egy hosszú hétvégét töltöttünk a Hotel Mediannál, így adódott hogy a Hotel éttermében ebédeljünk. A helybeliek is ezt javasolták. Nagyon jó hangulatban, finom ételek, udvarias kiszolgálás mellett, kellemes környezetben fogyasztottuk el ebédjeinket. Nagyon finom, kiadós gulyás, illetve húslevest fogyasztottunk. Melegen ajánlani tudom mindenkinek, aki erre jár.
Kiváló 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás és finom ételek...az árak egy kicsit magasabbak de még így is megéri.A környezet nagyon szép.
Kiváló 2016. június 24.a párjával járt itt
Igényes kialakítású étterem, ahol biztosan nem maradsz éhes. Az ételek finoman fűszerezettek és nagy adagok. Egyedül a rizs volt ami változó minőségű volt. A húslevesek nagyon finomak és isteni házi salátát készítenek. A húsok is nagyon jól vannak elkészítve. A kiszolgálás udvarias, kifogástalan. Mindenkinek ajánlom!
2016. január 30.gyerekekkel járt itt
Udvarias kiszolgálás. Családi vacsorát töltöttünk ott feleségemmel és két nagylányommal,jó hangulatban és kellemes környezetben. Hangulatos és tiszta környezet. Bár még most épült a hely a falon már hatalmas repedés látszik,ami nem egy szép látványt nyújt. (Igaz erről az ott dolgozók nem tehetnek ez az esztétikai hiba a kivitelezőket terheli. Pedig még teljesen nincs is kész a szálloda már ez van)
2015. május 12.családjával járt itt
Idősebb lányommal egy hétköznapi svédasztalos menüt fogyasztottunk el. Meglepetés volt számunkra, hogy egy kis városban ilyen igényes éttermet találunk. Azonban a meglepetésemet beárnyékolta az, hogy ismeretlenként érkeztem, s ezért furcsa, sőt aggódó tekintetek vettek körül.