Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló bemutatkozása

Földhözragadt árak és bőséges adagok egy igazán hangulatos helyen. Ez a Hodosi Cukrászda. Kínálatukban a tradicionális, jól ismert süteményeket találjuk, ráadásul rendkívül széles választékban. Mindezek mellé kiváló minőségű sütemények, fagylaltok, kávék és kitűnő kiszolgálás párosul.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2023. január 11.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már Hajdúdúszoboszlón ,de soha nem hagytuk ki ,hogy ebben a kiváló cukrászdában sütizzünk ,és fagyizzunk. Nagyon finom minden ! A fagylattól is el voltunk ájulva mekkora adagok ,és milyen isteni az ize,de nem utolsósorban az árfekvése mennyire kedvező volt . Máshol sokkal kisebb adagok ,és jóval drágábbak voltak .
Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Amikor Hajdúszoboszlón járunk mindig betérünk egy jó süteményre vagy fagyira. Nagyon finom mindkettő. Kedves udvarias kiszolgálás, tisztaság a jellemző. Mindenkinek javaslom, hogy látogassa meg a helyet. (helyeket)
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Nagy kritikusok vagyunk. Lehetünk, mert el vagyunk kényeztetve. A világ legjobb fagyizója számunkra az etalon, ez pedig Budapesten a vörösvári úton lévő
KDCukrászda [moderálva - a szerk. ]. Mi egyszerűen csak Magdi Néni fagyizójának hívjuk. Úgy tűnik, ez a minőség is egy átok, mert ha valamelyik cukrászda fagyija nagyon elmarad ettől, azt messzire elkerüljük.
2022. május 22.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói szállásunkra tértünk vissza a sétányra egy kis városnézésről. Már túlvoltunk az ebéden, eléggé tele voltunk, de a kisebbik lányom mondta, hogy vegyünk egy kis sütit elvitelre. A nagyobbik lány pedig fagyit szeretett volna, ő egy fagylalt-mániákus, bárhol, bármikor szívesen eszik.
Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2022. február 28.barátokkal járt itt
Egy csodálatos, hangulatos hely. A sütik óriási adagok, nagyon jó áron. A kávé nagyon finom, mellékelve hozzá keksz és viz is. Ez elég ritkaság, főleg ilyen jó áron. A felszolgáló nagyon kedves, barátságos. Bemutatta a sütiket, hogy mit tartalmaznak, könnyebb legyen a nehéz választás. Egyik finomabb, mint a másik.
Kiváló 2022. január 2.gyerekekkel járt itt
Ismét egy nagyszerű kezdeményezés cukrászati termékből. Rétes akció karácsony- szilveszteri időszakban. Hármat fizet, négyet vihet. Házias ízvilág, bőségesen. Almás, meggyes, túrós, túrós-áfonyás töltelékkel. Az ár nagyon kedvező, fogyasztó- barát. Mindenkinek elnyerte tetszését, szívesen fogyasztottuk.
Kiváló 2021. október 22.gyerekekkel járt itt
Nyaraláson tértünk be a családdal megünnepelni a házassági évfordulónkat. Friss, gyönyörű, méretes sütemények. A kínálat bőséges, és nagyon finomak a termékek. A lányaim szerint igazán szuper a kávé! Sokféle fagylalt van, de azokat nem kóstoltuk. Kedves a kiszolgáló személyzet. Az árak nincsenek elszállva.
Kiváló 2020. december 28.egyedül járt itt
Nagyon kedves, ötletes süteményt készítettek a cukrászok, mikulásra. Hóember és piros csizma mignon meglepetés várta a vendégeket. A kis figurák elnyerték kicsik-nagyok tetszését. Kellemes ízesítésen túlmenően a megformázás aratott sikert. Az ár határozottan vendégbarát, egyébként ez jellemző a többi süteményre is. Köszönjük.
Átlagos 2019. február 11.gyerekekkel járt itt
Előrebocsátom, hogy nem vagyok híve annak a gondolatnak, hogy a vendégnek mindig igaza van. Léteznek bunkó pincérek és léteznek bunkó vendégek. A hivatásukat komolyan vevő vendéglátó és felszolgáló számára igen nagy kihívás egy kekec, bunkó vendég kezelése.
Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étel/italHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étel/italHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Külső képHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étel/italHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étel/italHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étlap/itallapHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - BelsőHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Étlap/itallap
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 30.a párjával járt itt
A Hajdúszoboszlóiak közül sokan kedvelik a helyet mert jó áron vannak a sütemények. Szoboszlón viszonylag sok a süteményező hely ezért ha életben akar maradni egy cég akkor csak a minőséggel és az árral tudnak életben maradni. Néha napján mi is betérünk ide megenni 1-2 süteményt. A választék elég bő, az adagok megfelelőek egy felnőtt számára is. Áruk átlagos, a kiszolgálással sincs baj, tisztának tiszta.