Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Al-hamra Étterem a gyógyfürdő bejáratól 50 méterre, a Mátyás király sétány elején található. Magyaros, házias jellegű ételeit, gyrosát, 3 fajta napi menüválasztékát, finom italait a visszatérő vendégek dicsérik.
Fedett teraszán szép környezetben, hangulatos zene mellett fogyaszthatják el ételeiket, kóstolhatják meg az étterem frissítő italait.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2023. november 13.a párjával járt itt
Félpanzióra voltunk befizetve ebbe az étterembe. Pár éve voltunk már itt, akkor sem voltunk pozitív véleménnyel a helyről, de azt gondoltuk, hogy a színvonal változott azóta és a szállásunk miatt ide volt befizetve a reggelink/vacsoránk. Sajnos a hely tisztaság szempontjából semmit nem változott. Ragadtak az asztalok, evőeszközök, tányérok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Átlagos 2023. június 17.a párjával járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe. Párom Jókai bablevest kért, én pedig halászlét. Mindkettő nagyon finom volt, bár hiányoltam, hogy a halászléhez nem tettek ki maguktól Erős Pistát, vagy paprikát. Az étterem a Mátyás király sétány frekventált helyén van, esténként zenés esteket is tartanak.
Kiváló 2019. október 23.családjával járt itt
A közelmúlt legjobb választása. Sorozatos csalódás után (hajdúszoboszlói és a környékbeli vendéglátó helyek egyaránt), kellemes környezetben, ízletes ebédet fogyasztottunk el az étterem teraszán. Elégedettek voltunk a kiszolgálással, a kiválasztott ételek minőségével és mennyiségével is. Visszatérünk és ajánljuk az ismerőseinknek is.
2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Zárás előtt tértünk be ebbe a nagyon hangulatos, "zöld-szigetre", mivel vacsora időben teljes telt ház volt, így nem jutott itt hely, máshol vacsoráztunk. Az étterem igazi hangulatát a vendéglő teraszán, az asztalok között lévő rengeteg zöld növény adja. Fél óra sem volt már a zárásig, a teraszon még javában szólt az élő zene, a 70-80-as évek slágereivel.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 9.családjával járt itt
A nagyszülők kérték, hogy jöjjünk ide. Kellemes csalódás volt az étterem. Kétszemélyes tálakat kértünk, van belőle többféle is és javarészt 3900 Ft-ért adják. Ennyiért szerintem teljesen korrekt ár itt Hajdúszoboszlón. Mindig friss alapanyagokból készülnek az ételek, nagy adagokat adnak amivel bárki jól tud lakni.
Kiváló 2018. december 29.a párjával járt itt
A sétáló utcán járva megtetszett ez a bent is hangulatos étterem.
A finom nagy adag sült oldalasok után jól esett a cseresznyés colada.
A kiszolgálás és az ételek minősége kifogástalan volt. Szerencsére napközben nem volt sok vendég, mert este tele volt.
Igy szép kényelmesen falatozhattunk. Itt is kitettek magukért az ünnepre való tekintettel, de ez igy volt kerek.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Külső képAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallapAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - BelsőAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Külső képAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Külső képAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Étlap/itallap
Átlagos 2018. november 27.barátokkal járt itt
Pár napja tértünk be barátainkkal az étterembe, mert központi fekvése miatt megfelelőnek látszott egy ebéd elköltésére. Férjemmel magyaros leveseket (harcsahalászlét és bográcsgulyást) rendeltünk és -természetesen- jó kenyeret, melyet a pincér úrnak külön ki is hangsúlyoztunk. Meg is kaptuk a rendelt ételeket megfelelő mennyiségben és minőségben.
Átlagos 2018. július 29.gyerekekkel járt itt
Már többször ettem itt egyedül, eddig mindig elégedett voltam, most a gyerekemet is elhoztam. Sokat kellett várnunk, pedig alig voltak, gyerekadagot kértem, erre kapott a gyerek egy akkora adagot, hogy kb. 4 személynek való volt. Az volt a válasz, náluk ekkora egy csirkemell.
Gyenge 2017. december 11.a párjával járt itt
Sokat hezitáltam, hogy leírjam-e a véleményünket, de elvégre mi vagyunk a "vesztesek" Az AL-HAMRA Hajdúszoboszlói étteremben 2017. 11. 26-án mentünk vacsorázni. Pékné csülöktál 2 személyre rendeltünk. Ismerem ezt az ételt, mert már nagyon sokszor elkészítettem. Sajnos itt nem volt jó. A csülök az íze alapján több napos lehetett, meredt és hideg volt.
2017. május 15.gyerekekkel járt itt
Péntek esti vacsoránkhoz ezt az éttermet választottuk.A szabadban foglaltunk helyet, igazán hangulatos volt.A kiszolgálás,ételek,ár/érték arányban megfelelt. Egyetlen negatívum,hogy az asztalok nagyon közel vannak egymáshoz és a szomszéd asztalnál láncdohányos külföldi vendégek voltak.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely
H
K
Sze
CS-V
arab, magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, dance, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Dreher, Cseh sörök