Kemencés Csárda Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Kemencés Csárda Hajdúszoboszló vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2023. november 13.barátokkal járt itt
A nagyon reklámozott Libanapok alkalmával látogattunk Hajdúszoboszlóra de ,,libapecsenyét,, nem is láttunk mert már délután /szombat/elfogyott! Azért kerestünk egy vendéglöt ahol talán ehetünk libasültet, ha már az egész ország-világ tudatára adták, hogy libanapokat szerveznek - hát nuku libapecsenye!
Szörnyű 2023. szeptember 5.a párjával járt itt
Kétszemélyes frissensült tál 5 perc alatt,Melegített rizs,krumpli tegnapi sült egy adagos mennyiség. 12000ft-os alapár ,1500ft szervízdíj. Egy fillért nem ért az egész.Az asztalok nem voltak letakarítva pincérből hiányzott minden ami a szakmához kell.Nem gondolom ,hogy valaha még betérek ide.
Átlagos 2023. március 30.gyerekekkel járt itt
Baráti, családi születésnapot ünnepeltünk, közel 20 fős társaság, idősebb korosztály. Az étterem több helyiségből áll, egyik teremben 1 személyes zeneszolgáltatással. Itt volt a mi társaságunk is, a hangos zene lehetetlenné tette a társalgást.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2022. december 20.egyedül járt itt
A Kemencés csárdát régóta nézegetem, de eddig valahogy soha nem mentem be, mindig volt más célpont. Ma úgy gondoltam, kipróbálom a napi menüjüket. Mivel kevés volt az időm, kértem, hogy csomagolják be. A krumplileves elfogyott, helyett fokhagymakrémlevest ajánlottak, teljesen rendben volt, mint ahogy a majonézes céklasalátával és hasábburgonyával körített hortobágyi palacsinta is.
Kemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - EgyébKemencés Csárda Hajdúszoboszló - Egyéb
Átlagos 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Elég drága hely, az ételek finomak, de az adagok kicsik voltak. A pincérek figyelmetlenek, a rendelésnél több dolgot elfelejtettek hozni. A cigányzenészek szinte belelógtak az ételünkbe és az arcunkba, rendkívül kellemetlen volt. Alapvetően nem lenne rossz hely, de sajnos nekünk inkább csalódás volt.
Szörnyű 2021. július 16.gyerekekkel járt itt
Érdekes. . . . és különös. . . . ebédelni szerettünk volna. 3 gyermekkel. . . 11 éves,4 éves,3 éves. . . Reklámozzák hogy van NAPI MENÜ ! ! ! ! ! 1300ft ha jól emlékszem. . . mikor rendelni szerettünk volna hatalmas tágra nyílt szemekkel néz rám a "kedves" pult túloldalán lévő hölgy hogy hát őőő menü csak elvitelre van !
2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Unokákkal nyaraltunk a városban és hát jött az ebédidő megéheztünk. Helyfoglalásunk után rögtön ott termett a pincér, felvette a rendelést, és pár percen belül megkaptuk a kért ételt, ami nagyon gusztusos friss és finom volt.
Megvoltam elégedve a kiszolgálással, az étel izével. Biztos máskor is ezt az éttermet választjuk ha a városban járunk.
2019. szeptember 17.családjával járt itt
Múltkor bejött a szoboszlói kirándulás,ezért ma ismét ide vezet útunk,ezuttal az ittjartam. hu olvasói által a helyi éllovasnak választott csárdában. Fél háromkor érkezünk,előzőleg telefonon foglaltunk asztalt. Bent ülünk le,a hatalmas terasz nem vonz,a belső rész annál inkább.
2019. szeptember 15.a párjával járt itt
A sok jó ajánlás ellenére az étterem nem volt az a nagyon extra hely. A kora őszi nyárias időben a teraszon foglaltunk helyet, ahol élő zene is szólt. A zenének és az étterem kialakításának volt hangulata. A kiszolgálók kedvesek, udvariasak, előzékenyek voltak. Az ételek teljesen átlagosak és nem túl olcsók.
Átlagos 2019. augusztus 19.barátokkal járt itt
Az étterem elhelyezkedése következtében, telt ház a teraszon és a belső helyiségekben is. Az utóbbiban foglaltunk helyet. Hőség mindenhol, de itt különösen. Enyhülés: bekapcsolták a légkondicionáló berendezést, végre! Az étlapon ugyanazon étel más-más összeggel volt feltüntetve.