Lorena Étterem Hajdúszoboszló

3,5
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, pizzéria
Lorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló
Lorena Étterem HajdúszoboszlóLorena Étterem Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Gyógyfürdők Paradicsomában - Hajdúszoboszlón, a Gyógyfürdővel szemben, romantikus és egyben elegáns stílusban épült népszerű vendéglátó komplexum: a Lorena Étterem. Működését 2007-ben kezdte meg, 2011 októberétől pedig teljesen megújulva, töretlen és egyre nagyobb népszerűséggel várja vendégeit: a sétányról betérő hölgyeket, urakat, valamint a hajdúszoboszlói strandon fürdőző, napozó vendégeket.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Lorena Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2023. március 31.egyedül járt itt
A Lorena pizzázóban a pizzákon kívül adnak hagyományos magyar ételeket is, de azok nem annyira alkalmasak a csomagolásra, mint a pizza. Lásd például a halászlét vagy a babgulyást. Persze a Covid óta szinten minden étterem megoldja a leves csomagolását is.
Lorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - EgyébLorena Étterem Hajdúszoboszló - Egyéb
Szörnyű 2022. június 7.egyedül járt itt
A hejel nincs probléma az étel rendeltem a főnök kedvence valamelyik oldalas meg égve a másik alig átsűlve nagyon felháborító hogy nem figyelnek oda borzalmas amit kaptunk kaját
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 9.a párjával járt itt
Pizzának mindig akad egy kis hely a férfi ember gyomrában. Valóban olaszos pizzáik vannak, kellemesen vékony de ha kéred vastagabb tésztával is lehet kérni. Tényleg egyénre szabható milyen legyen a pizza. Szerencsére nemaz olcsóbb húsokból van a feltét. Mindig egyforma jó minőséget szolgálnak fel, barátokkal is szivesen jövünk ide nem csak a párommal, mindig sokan vannak!
Gyenge 2018. június 25.a párjával járt itt
2018. 06. 23-án jártunk ott a férjemmel. Rossz idő lévén nem akartunk messzebbre menni,beültünk ide,kintre, elég nagy volt a pangás,napi menüt rendeltünk, amiből kb. 6 féle verzió volt. Egy fiatal pincér srác jött oda hozzánk, közölte, hogy étlapot nem hoz, ha napi menüt rendelünk, inkább elmondja.
2018. május 23.gyerekekkel járt itt
Családi hétvége keretében volt szerencsém itt enni. Sokat tanakodtunk,hová térjünk be és nem csalódtunk.
Az idősebb felszolgáló kedves volt,a humorával sem volt gond. Az étel finom és bőséges,várnunk sem kellett sokat.
A helység maga kellemes,tetszett a berendezés.
Az árakat elfogadhatónak találtuk,szerintem átlagosak.
Jól éreztük magunkat!
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2018. február 27.családjával járt itt
Februárban óriási nagy a pangás. Ottjártunkkor ebédidőben nem volt vendég.
Pizzát rendeltünk, gyorsan hozták, nem mirelit volt.
Semmi extra, amit ki lehetne emelni.
Amolyan átlagos.
Kiváló 2017. július 27.gyerekekkel járt itt
2017. július 24-27 között tartózkodtunk Hajdúszoboszlón, ez alatt a rövid időtartam alatt ténylegesen is megismerhettük, hogy mi az igazi vendégszeretet. Érkezéskor a személyzetből egy valaki biztosan, de inkább többen üdvözöltek bennünket. Udvariasak, figyelmesek voltak még akkor is, ha menüt rendeltünk.
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Ebéd után jártuk, nem volt éhes senki, betértünk hát egy sörre, a Lorena Étterembe. Még Körül sem néztünk, máris körül voltunk ugrálva, teljes körű gasztronómiai bemutatást kaptunk a választékból. Pillanatokon belül két pincér ajánlatait hallottuk, nem zavaróan, hanem a legnagyobb tisztelettel ajánlották,a kedvenceiket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 25.a párjával járt itt
Arra fele vezetett utunk, ezért esett választásunk erre a helyre. Táblán hirdetik a napi menüt, ami nekünk megtetszett, árban is megfelelő volt. Leves és második, a süteményeik is jó áron finomak voltak. Nagyon ízletes boraik voltak, amit rendelnek. Az étel megfelelő adag volt. A süteményt kérésünkre ízlésesen becsomagolták és az apartmanban fogyasztottuk el.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Szörnyű 2017. április 22.a párjával járt itt
Nagy pénteken tértünk be ebédelni az étterembe, mivel a tavalyi évben volt már jó tapasztalatunk. Ismét kedves, előzékeny kiszolgálásban volt részünk. A halászlé elfogadható volt, utána bőséges káposztás tésztát kaptunk, sajnos az édes káposzta savanykás volt.
Lorena Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHőforrás u. 9.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, olasz, gluténmentes, vegetáriánus
diétás ételek
Különtermek