Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

4,4
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
cukrászda, étterem, szálláshely étterme
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló
Nelson Pub Étterem & Cukrászda HajdúszoboszlóNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Nelson Pub és Étterem örömmel tudatja: a horgonyt leengedtük, fedélzetünk teljes legénysége egész évben az Önök szolgálatára áll. Hajdúszoboszló szívében, exkluzív környezetben várjuk kedves vendégeinket.
Horatio Nelson angol tengernagy nevéhez hosszú hadjáratok, véres küzdelmek és fényes győzelmek fűződnek.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló vélemények

2023. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Kellemes őszi szombat délután, ebéd az étterem teraszán.
Fokozatosan visszatér az eredeti színvonal. Az ételek végre megfelelő mennyiségben és minőségben készültek el. Udvarias, gyors kiszolgálás. Desszertet most nem kértünk, de azzal sosem volt probléma.
2055
Kiváló 2023. július 20.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlóra nem nagyon járok már, régen minden évben a szakmai konferenciák, meg a ronda szállodákban működő vacak medencék nem hagytak valami jó nyomot, de ma útba esett valahogy (minden útba esik, ha az ember akarja. . . ), szóval, kimondtam, hogy itt ebédelünk! És úgy is lett, kinéztem az ittjartamból a legjobb, legnépszerűbb éttermet, és oda is mentünk.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - MosdóNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - MosdóNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étlap/itallapNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2023. június 17.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlón töltöttünk néhány napot június közepén. Már otthonról tájékozódtam az ottani éttermekről, így választottuk ezt az éttermet, amely egy gyönyörű épületben található. Nagyon tetszett a berendezés, az udvarias, gyors kiszolgálás. Matróz gulyást fogyasztottunk, én utána bevállaltam egy hatalmas meggyes csoki kelyhet.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Külső képNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2023. február 2.a párjával járt itt
Egy az utcán sétáló bácsikától kaptuk a tippet,hogy itt együnk sütit. Utólag is köszönjük neki,mert már maga a hely elvarázsolt minket,bár kicsit félve léptünk be látva milyen patinás,de amikor megláttam a sütik árát nagyon megörültem. Nem drága. sőt! ! ! ! És oltári finom! ! .
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2022. május 8.a párjával járt itt
Jó ideje tartozom már magamnak, de főként ennek az étteremnek egy új értékeléssel. Korábban egy alkalommal, amikor csak cukrászdai élményért tértem be hozzájuk, nem igazán voltam elégedett. Az elmúlt időkben viszont rendszeresen vásárolunk náluk elvitelre sütiket, és legfeljebb csak az lehet a kifogás, hogy viszonylag korán kell érkezni, mielőtt még a fürdővendégek lefosztják a kínálatot.
Kiváló 2022. április 2.gyerekekkel járt itt
Szüleim 1-2 évente járnak Hajdúszoboszlóra nyugdíjas barátaikkal pihenni, üdülni, és ők javasolták, hogy ha valahová, akkor a "kalózhajós" étterembe menjünk el. Jó sokat kellett érte gyalogolni, mert a szállásunkhoz képest a város másik végében van a város klasszikus főtere, a Hősök tere.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - EgyébNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Egyéb
Szörnyű 2022. január 2.a párjával járt itt
Korábban többször jártunk itt mert kíváló felkészűlt felszolgáló csapat dolgozott itt , sajnos nagyon megváltozott minden . Most gyenge felkészületlen a felszolgáló és pultosok egy része is sajnos , sajnálatosan olyan ember tálal a konyhán akinek nem szabadna mert nem tiszteli sem a szakmályát sem a vendégeket mert ha igy lenne sokszor ki sem adná azokat az ételeket amit Ő maga sem enne meg !
Gyenge 2021. október 22., csoporttal járt itt
A kért étel egy része lemaradt - ami amúgy étlap szerint jár hozzá- négyszer szóltam, hogy kérném, 40 perc múlva sikerült odaérni vele. Addigra már mindenki végzett a vacsorával. A pincér szerint, mert a szakács felmondott és már nem érdekli. Szerintem a pincért se.
Átlagos 2021. július 11.gyerekekkel járt itt
Jó után jön a rossz, most ezt tapasztaltuk. Asztal foglaltunk a teraszon, rendbe is volt.
A bécsi szelettel (2 adag) kapcsolatban nem azon kellett meditálni, hogy milyen húsból készült, mert semmilyenből. Túlsütött, megégetett panírt kaptunk, ami ugyan tányérnyi méretű volt, de hússzeletnek nem nevezhető. Óriási csalódás! A többi frissensült sem volt kimagasló, inkább csak megfelelő.
Kiváló 2021. június 16.családjával járt itt
Több helyet is kipróbáltunk a városban, de összességében ez volt a legjobb. Itt nyoma sincs az “ipari” vendéglátásnak. A személyzet udvarias, mosolygós és jól képzett. Rugalmasak és egyértelműen szeretik amit csinálnak. Értékelendő! Ami az ételeket illeti, nekünk minden ízlett.
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - BelsőNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Étel/italNelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló - Külső kép
Nelson Pub Étterem & Cukrászda Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHősök tér 4.
+36 52 270 226
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
diabetikus sütemények
Zene
Gépzene: jazz, könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Különtermek
Kulonterem - max. 60 fő