Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

2024. január 24.a párjával járt itt
A pincerek kedvesek a kabátot is lesegítették.Első nap az ebednél a leves nem izlett igazán,de másnap a vacsora finom volt .Edina
Kiváló 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Szilfa étterem Hajdúszoboszló fürdő közelében található. Külső -belső része is barátságos.
Étkezési jegyet kaptunk apartmanokban, amivel meglepően sok ( 5 leves, 10 főétel) étel közül választhattunk. Mennyiségben ,minőségben tökéletes, nagyon finom volt. Gyönyörűen tálalva, kedves pincérek .
Szörnyű 2023. június 19.gyerekekkel járt itt
Kritikán aluli. A szépen megfogalmazott kétszemélyes tálon rusztikus burgonya helyett fagyasztott sült krumpli volt, mirelit sajtgolyóval, és száraz hússal. Fonnyadt saláta maradványokkal díszítve, kiszáradt, állott savanyúsággal tálalva. Ja és horror árakon. 1-es alá az egész hely.
Kiváló 2023. június 14.a párjával járt itt
Junius elején 1 hétig voltunk párommal Hajdúszoboszlón. Minden nap a Szilfa étteremben ebédeltünk vagy vacsoráztunk. Állandó menüjük 5 levesből és 10 fő ételből áll, ezen kívül van 2 féle napi menű. Az árak: az állandó menű 3500. -Ft, a napi menű 2200 vagy 2600. A mennyiség igazán nagy, nem lehet éhesen kijönni.
Kiváló 2021. december 1.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett, hogy az étterem nyitott egy kis pultot az elvitelre ,vagy állva fogyasztó vásárlóknak. Megtetszett a kirakatban lévő sült tök. Két féle volt. Nagyon édes és kevésbé. A kedves kiszolgáló hívta fel a figyelmünket erre. Mi a kevésbé édeset választottuk. Nagyon finom volt. Remek kocsonyák és disznóságok is voltak.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - EgyébSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - EgyébSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Külső képSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Átlagos 2021. augusztus 21.a párjával járt itt
Nyaraláskor voltunk az étteremben. Meglehetősen sokan voltak, így jócskán kellett várni, mire találtunk egy asztalt. A pincérek rémesek - tényleg. Elfogadható volt még, amennyit várni kellett a rendelés után, míg kihozták a vacsorát. Az ételek hihetetlenül finomak és szépen is voltak tálalva.
Kiváló 2020. október 11.családjával járt itt
Öt szép napot töltöttünk Hajdúszoboszlón, és a Szilfa étteremben étkeztünk. Az ételek minősége, mennyisége, a kiszolgálás, kifogástalan volt, Mindenkinek ajánlani fogjuk, ha Hajdúszoboszlóra jönnek nyaralni. A menü kiszolgálásának széles határideje biztositotta, hogy mindenki akkor egyen meleg ételt, délben, vagy este, amikor neki megfelel.
Kiváló 2020. július 10.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói nyaralásunk egyik állomása volt az étterem.
Hangulatos, központi helyen van, a kiszolgálás megfelelő, az ételek finomak voltak és az ár is teljesen elfogadható. A halászlé és a halétel nagyon ízletes volt. Legközelebb a csokiszuflét is megkóstoljuk!
Máskor is visszatérnénk.
Kiváló 2020. január 2.barátokkal járt itt
December 30-án vacsoráztunk az étteremben, baráti társaságban. Hajdúszoboszló központi helyen, egy forgalmas sarkon van a hely, kevés volt éppen a szabad asztal. De a pincér munkája magas színvonalú volt, az étlap választék pedig igényes és tele gasztronómiai különlegességekkel. Az italok kiszolgálását és minőségét tökéletesen megfelelőnek találtam.
Szörnyű 2019. július 13.családjával járt itt
A pincér nem volt kedves. A felszolgált ételek nagyon jól néztek ki, de a cigánypecsenye ehetetlen volt, két darab mócsingot kaptunk. A káposztasaláta és a koktél is nagyon finom volt. Az árak elég magasak voltak a minőséghez képest. Nagy csalódás volt ez az étterem. A hely egyébként jól néz ki, szép a környezete. Az ételekre sokat kellett várni,igaz sok vendég volt.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V