Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló
Apartman Ilona I. HajdúszoboszlóApartman Ilona I. Hajdúszoboszló
Apartman Ilona I. HajdúszoboszlóApartman Ilona I. Hajdúszoboszló

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Ilona Apartman I. Hajdúszoboszló központjában, a Strand és Aquapark főbejáratával szemben, 100 m-re található.
Családdal, gyerekekkel, babával, esetleg kettesben párjával utazna, az Ilona Apartman Hajdúszoboszlón ideális választás.
Kényelmes apartmanjainkban franciaágyas hálószobák, teljes körűen felszerelt konyhák, zuhanyzós fürdőszobák és teraszok találhatók.

5Szolgáltatás
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. október 28.a párjával járt itt
Az interneten találtunk rá, erre az àlom szállásra. A felszereltsége, elhelyezkedése kiválló. Ilonától sok segítséget kaptunk (segítség a kezelések intézésében, bejutás a vasútállomásról). Nagyon jól esett, hogy érkezésünkkor kis ajándékokkal kedveskedett. A szállás kiválóan alkalmas a pihenésre, ismerőseinknek is fogjuk ajánlani.
Apartman Ilona I. válasza
Nagyon szépen köszönöm! Szeretettel visszavárjuk Önöket márciusban!
2020. november 3., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2020. október 14.barátokkal járt itt
Végre eljutottunk azIlona Apartmanba, amit már nagyon vártunk. A tulajdonos Ilona már ott várt minket, ajándékokkal kedveskedett nekünk,ez a figyelmesség nagyon esett. A szállás az ígértnek megfelelő volt, mindennel ellátva. Olyan kényelem, tisztaság fogadott minket, mintha otthon lennénk. Ilona vasárnap délután átkísért minket a fürdőorvosához.
Apartman Ilona I. válasza
Köszönöm szépen a kedves szavakat!
2020. november 3., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2020. január 28.a párjával járt itt
Jó ide visszatérni! Mindig a meg szokott tisztaság, nyugalom, és kellemes környezet fogad! A házigazdák szívélyesek, figyelmesek, segítőkészek! Példa értékűen vezetik ezt a családi vállalkozást! Kívánok nekik jó egészséget, és hogy még sokszor találkozzunk! Azoknak az embereknek ajánlom, akik szeretik a szépet, a tisztaságot, és a családias légkört!
Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Külső kép
Kiváló 2019. május 3.a párjával járt itt
Évek óta visszajárunk, mert nagyon kényelmes, tiszta, jól felszerelt minden lakrésze! Szívélyesek a házigazdák, amennyiben szükséges, mindenben segítenek! Látszik rajtuk, hogy szeretik a vendéglátást, amit csinálnak. Szívesen ajánlom mindenkinek, mert ez az a hely, ahol azt kapja a vendég, amit az ismertetőben olvas, és lát!
Remélem még sokáig élvezhetjük a vendégszeretetüket!
Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Külső kép
Apartman Ilona I. válasza
Nagyon szépen köszönöm Katika! Szeretettel visszavárunk benneteket bármikor!
2019. május 7., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2019. március 24.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk az Ilona apartmanban. Interneten találtam rá. Nagyon jónak tűnt, így rögtön le is csaptunk rá. Kényelmes, jól felszerelt apartman. Sok szállásadó példát vehetne róla. Minden a megbeszélés szerint történt. Vasárnap érkeztünk, és le volt szervezve az orvos. Már másnaptól kaptuk a kezeléseket. Az étkezés is le volt rendelve. Szóval aki teheti, menjen oda!
Apartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Külső képApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Külső képApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - SzobákApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Külső képApartman Ilona I. Hajdúszoboszló - Szobák
Apartman Ilona I. válasza
Nagyon szépen köszönöm az ajánlást és visszavárjuk Önöket!
2019. április 2., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2019. február 24.a párjával járt itt
Ha Hajdúszoboszlón pihenünk mindig az Ilona Apartmanban szállunk meg. A tulajdonosok kedvesek, segítőkészek. Az apartman felszerelése tökéletes. A tisztaság kiváló. Nagyon közel van a fürdő. A tulajdonos segítségével az orvosi vizsgálatokat is meg tudtuk oldani ami megmentett bennünket a hosszú várakozási időtől.
Apartman Ilona I. válasza
Nagyon szépen köszönöm az ajánlást! Továbbra is szeretettel várjuk Önöket Hajdúszoboszlón az Ilona Apartmanban!
2019. február 26., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2019. február 5.a párjával járt itt
Másodszor szálltunk meg az apartmanban és ha Hajdúszoboszló lesz az uticélunk,megint azt választjuk. A szállás minden igényünknek megfelelt. Tisztaság,jól felszerelt konyha,kellemes meleg,megfelelő bútorok,szép fürdőszoba várt minket.
A gyógyfürdő közelsége is fontos volt számunkra.
A szállásadóink nagyon kedvesek voltak!
Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Apartman Ilona I. válasza
Nagyon szépen köszönöm pozítiv véleményt. Szeretettel várom újra apartmanomban!
2019. február 6., Papp Ilona, tulajdonos
Kiváló 2018. április 3.családjával járt itt
Kitűnő helyen van és nagyon jó elrendezésű apartman. Nagyobb család részére is kiváló az emeleti apartman. A fogadtatás, segítőkészség a felszereltség nagyszerű volt. Mindenképpen ajánlom mindenkinek. A közelben lehet félpanziós étkezést is kérni, de az önellátáshoz is minden megtalálható.
Kiváló 2016. október 18.barátokkal járt itt
Már a fogadtatás is elbűvölt bennünket. Kedves, szolgálatkész emberek vártak, és az apartman bemutatásakor egyéni kivánságunkat is készséggel teljesítették. Ott tartózkodásunk alatt volt a születésnapom, és kezelésről hazajövet várt a virág és a pezsgő. Úgy intézték, hogy ne zavarjanak. Nagy örömöt okoztak.