Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló
Hotel Aurum Family HajdúszoboszlóHotel Aurum Family Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló bemutatkozása

2012 júliusától várja vendégeit a négycsillagos színvonalú Hotel Aurum Family, amely kifejezetten a kisgyermekes családok részére kínál megfelelő szállást, elhelyezést és pihenést. Családok részére kialakított szobái, szolgáltatásai egyedülállóan állnak a kicsikkel érkezők rendelkezésére.

A Hotel Aurum Family legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
2025.02.01-ig
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
2026.02.15-ig
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló vélemények

2023. szeptember 22.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk a szállodában,nagyon jó helyen található,közel a strand és a gyógyfürdő bejárat,a hotel kivülről semmit mondó, föleg a testvér Aurumhoz képest ,de a belső rész rendben van,eltekintve a sok helye foltos folyosói szönyegektől,ami a szobánkban is látható volt(104)apróbb hibák mint mozgő wc ülőke,mozgő törölköző tartó,erősen szakadt függöny,nem igazán egy négy csillagos hotelhez illő,az ellátás rendben volt,böséges reggeli,és vacsora kinálattal,ital fogyasztás nehézkesen müködött ,személyzet hiányában,betudtuk a szezon utáni létszámnak,összeségében elfogadható a hely,de nem szabadna a szinvonalból lefelé menni.
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló - Egyéb
2023. június 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép, mindenhez közel van. A személyzet nagyon kedves, segítőkészek. Bármit kértünk szinte azonnal hozták (Pl. Porszívó, mert a kisfiunknak szívni kellett az orrát, végig a szobában maradhatott, így bármikor tudtuk használni. )
3 negatívumot tudok csak említeni, a gyerekeknek ágyazott kanapéágy nagyon kényelmetlen volt.
2023. május 4.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt el, kedves, udvarias személyzet, szép tiszta szobák. Kényelmes ágy, sok TV csatorna. Fürdőszoba is szép tiszta, egyedül a kézmosó folyadékot hiányoltuk, kis csomagolt miniszappanok voltak kihelyezve. Végig kellemesen meleg volt, ment a fűtés május 1-én. Nagyon finom ételek, a pincér rögtön jön felvenni az italrendelést.
2023. április 20.a párjával járt itt
Kivülröl nem szép, de belüről szép, tiszta. 2023. áprilisában voltunk ott. Mindenhez közel van. Szoba csaknem teljesen megfelelő. Negatívum: Gyenge a világítás az esti olvasáshoz, a fürdőkád melletti kapaszkodó nehezen elérhető, a klímához nincs kezelésí utasitás, a szemetes kosárban nincs nylon zacskó.
2022. január 3.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége,szolgálatkészsége. . . ez pótolta az olyan kezdeti hiányokat,mint köntös,tusfürdő,fürdő-kilépő szönyegecske,szemetes vödör. Lehetne 2 mágneskártya szobánként,az étkező asztalon is pici papir-csomagoló anyag-szalvéta szemetes tároló,fogas az "előszobában". . . mini-bár. . .
Szörnyű 2021. október 18.a párjával járt itt
Múlt héten volt szerencsénk,ha annak mondható,az Ön hoteljükben Hajdúszoboszlón megszállni
Első körben kifejteném mély csalódásomat a hotellel kapcsolatban ! A szállodában nincs medence, ami nekünk,mint vendégeknek nagyon nem tetszett. Félpanziós ellátást kértünk, de mire odaértünk az ételek nagy része vagy elfogyott vagy hideg volt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. október 7.a párjával járt itt
A vírushelyzet miatti többszöri időpont módosítás után végre felkerestük a szállót. Autósoknak nem könnyű megtalálni, mivel a szállodasor utcájából csak a testvérszállója látható, tájékoztató tábla pedig nincs kihelyezve. . . Rövid autókázást követően sikerült leparkolni és az Aurum recepciójára bemenve információt kérni.
Szörnyű 2020. január 1.a párjával járt itt
Hatalmas csalóás volt a magát 4 csillagosnak hirdető szálloda. A falak penészesek voltak. Nem csak a szobában, a wellness részlegen is. A padlószőnyeg foltos, koszos volt. A falakon vált le a tapéta, és penészes, foltos volt. A puffok koszosak, vér foltosak voltak. A függöny szintén véres. A fürdőszobában elfelejtettek takarítani.
2019. május 23.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk a Hotel Aurum Family-ba. A személyzet kedves,segítőkész! Az ételek ízletesek,a választék elfogadható,bár az utántöltéssel gondok vannak,aki később megy már csak a maradékot szedegeti a desszertből,gyümölcsből! A felszolgálók túl nagy buzgalommal szedik össze a terítéket,szinte meg sem várják,hogy befejezd az étkezést!
Átlagos 2019. február 22.a párjával járt itt
Ajándék utalvánnyal érkeztünk februárban 3 napra. Már a megérkezésünk is kicsit kacskaringósra sikeredett, mert a sétányról nem teljesen volt egyértelmű, hogy hol kellene beállnunk az autóval. Majd kerülvén egy nagyot, a hotelek mögötti utcában céloztuk meg a parkolót- remélvén, hogy a mi hotelünkbe kanyarodtunk be, ugyanis arról nincs kiírva hogy melyikhez tartozik.
Hotel Aurum Family Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 1./a
1900
• szauna • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó