Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

A Hotel Rudolf legnépszerűbb csomagjai

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2024.04.01-ig
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
03.29-12.22.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2019. szeptember 10.a párjával járt itt
Nyugodt csendes hely. Rendezett tiszta környezet. Kedves segítőkész személyzet. Az ételek finomak. Wellness és egyéb szolgáltatás kiváló volt. A szobákkal kissé elégedetlen voltam. Két kis légterű helyiség összesen nem volt több 15 négyzetméternél.
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
A szeméjzettel maximálisan meg voltunk elégedve,az ételek nagyon finomak voltak, és bőséges volt a választék.A gyógyvizes medence vizét még napközben is cserélték.!Csend volt mindenütt.!!
2019. július 16.gyerekekkel járt itt
Immár másodszor jártunk a Hotel Rudolfban, és eddig mindig jól éreztük magunkat. Kedves, segítőkész személyzet. Kényelmes, jól berendezett szobák. A wellness részlegen nekem kifejezetten tetszik, hogy van gyógymedence. Nekünk minden igényünket kielégítette, ezért a nagy Hungarospa fürdőbe már át sem mentünk.
Kiváló 2019. július 4.a párjával járt itt
Összességében mindennel elégedett voltam, a tv készülék lehetett volna modernebb,több csatorna elérhetőséggel.Mint a szállodai lapon is közöltem,a kékre festett fa borítás bizony eléggé korhadt néhol.A külső egyébként szépen rendben tartott. Üdv:Maticsné
2019. június 30.gyerekekkel járt itt
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és tiszták, folyamatos fürdőmesteri jelenlét, napozóteresza OK.
Kiváló 2019. június 11.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Rudolf Hotelben.Az ár-értékarány teljesen megfelelő. Kisebb családias szálloda,de pontosan olyan volt amit kerestünk.Az ételek finomak voltak, a szoba tiszta és ágy is nagyon kényelmes. Az nagyon jó hogy a hotel gyógyvizes medencékkel is rendelkezik .Szuper kis pihenés volt.
2019. május 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet udvarias és kedves volt. A szobánk kényelmes csendes,és nagyon tiszta volt. Az ételek finomak,és bőségesek,csak areggelivel nem voltam meg elégedve. Kevés volt a választék,és a meleg étel hideg volt. Felvágott csak gluténmentes volt. Ezen kívűl nagyon jól éreztük magunkat,és bátran merem másoknak is ajánlani.
2019. április 11.a párjával járt itt
Kedves hölgy fogadott ,ami nagyon jól esett számunkra . Mivel busszal érkeztünk elég korán jelenkeztünk a szállodában és meglepetésünkre már el is foglalhattuk a szobánkat ez is csodálatos volt. Az étteremben a pincérek udvariasak és nagyon kedvesek voltak. A wellneszben nem volt tömeg ami nagyon jó volt,mindig váltották egymást a vendégek.
2019. április 9.a párjával járt itt
Szeretjük a szezon előtti vagy utószezoni üdülés, kikapcsolódás előnyeit
élvezni. Nincs tömeg, a személyzetnek van ideje minden vendéggel foglalkozni és szívesen kielégítenek minden igényt.
Tisztaság volt, kényelmes volt, kiváló volt a svédasztalos reggeli és az egyénileg választható vacsora, valamint a pincérek munkája.
2019. január 1.a párjával járt itt
Tetszett a recepciós fogadtatása, segítő készsége tájékoztatása.
A szoba tiszta meleg, az ágy pedig kényelmes volt.
Tetszett hogy a termálvíz hőmérségletét milyen gondosan ellenőrizte
a korosodó bácsi. (és mégis beszélte velünk róla)

Semmi rossz nem jut eszembe... (de, a Wifi az gyenge volt)
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 23.
1900
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár