Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló ★★★

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A hajdúszoboszlói fürdőkomplexum területén található a háromcsillagos Hungarospa Thermal Hotel, amely nyugodt, csendes környezetben biztosít magas színvonalú gyógy- és rekreációs szolgáltatásokat.

A Hungarospa Thermal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár (min. 2 éj)
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Pihentető 4-es
Pihentető 4-es
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Minden tökéletes volt. Segítőkész, kedves személyzet. Az ételek finomak voltak, a választék is megfelelő volt. A WIFI gyenge volt, de nyaraláskor az ember beszélgessen inkább a barátaival, és a családtagjaival.
Kiváló 2020. július 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet udvarias viselkedése, segítőkészsége. Nem tetszett, hogy a parkolóhelyek nem voltak szinkronban a szálloda telítettségével. Nehezen tudtunk parkolni a szálló területén. Nem tetszett az sem, hogy az építkezés miatt nem tudtuk használni a központi strandhoz vezető rövidebb utat.
Hungarospa Thermal Hotel válasza
Kedves Kis Gábor!
Köszönjük szépen a pozitív értékelést. A parkolóhelyekkel kapcsolatban már kidolgozás alatt vannak a tervek a bővítésre.
A szomszédos építkezés miatt az átjárás lehet többnek tűnhet, de ugyanannyi távolságot kell így is sétálni, csak a fürdő másik részére érkeznek.
2020. július 27., Görög Nikolett, Hungarospa Thermal Hotel
2020. július 19.gyerekekkel járt itt
Remek hetet töltöttünk az egész családdal,mindegyikünk nagyon jól érezte magát,az időjárás is kitűnő volt.Összességében nagyon elégedettek voltunk a szállással ,személyzettel és az étteremmel egyaránt.Teljes mértékben bátran ajánlom mindenkinek .
Hungarospa Thermal Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Minden kollégánk nevében köszönjük szépen a pozitív értékelést és a kedves szavakat. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
2020. július 21., Görög Nikolett, Hungarospa Thermal Hotel
Kiváló 2020. január 20.a párjával járt itt
Nagyon tetszett,hogy mosolyogtak a recepción már az első pillanatban ahogy megérkeztünk. Rendkívűl kedves és segítőkész volt minden dolgozó. Nem akarok kiemelni senkit,mert nem lenne helyes. Csak gratulálni tudok a vezetésnek,hogy ilyen jó csapattal dolgozik. A mai világban a türelem és odafigyelés nagy erény.
Kiváló 2019. december 29.a párjával járt itt
A személyzet kedves és segítőkész volt, az ételek finomak és mennyisége is kielégítő. Tisztaság az elvárásnak megfelelő.Remekül éreztük magunkat, szívesen visszatérnénk ismét.
Kiváló 2019. december 10.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon tetszett, nagyon elégedettek voltunk, a személyzet is kitett magáért. Ami nem tetszett, hogy a szállodában lévő medencéket a gyerekek nem tudják használni. A drinkbár nyitvatartása hosszabb is lehetne.
Átlagos 2019. július 29.a párjával járt itt
A szőnyeg nagyon foltos volt. Az ágy középen besüllyedt. Az ételek nem elég változatosak. Sok zavaró hangot lehetett hallani már korán reggel az ablak alatt. 1 nappal korábban hazajöttünk, de kifizettük mind a 4 éjszakát. Sokat kellett gyalogolni a fürdőig és vissza fájós lábbal. Régóta ide járunk, de most meguntuk.
Kiváló 2019. július 14.a párjával járt itt
Ételek finomak voltak! Jó kis csendes helyen található pihenésre vágyóknak nagyon ajánlom Szállodán belül a gyógymedencék benti kinti könnyen megközelíthetö a pihenést szolgálja !
2019. június 14.gyerekekkel járt itt
Családi szobát kaptunk,nagyon szuper volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek bőségesek,néha sótlan, néha túlszárított a hús, de választék az van. 4 és 9 éves gyerekekkel érkeztünk, a medencéből szó szerint kihajtott bennünket az úszómester. 3 benti és egy kinti medence van,gyógy, nagyon meleg vizűek. . .
2019. május 13.a párjával járt itt
Egy hete voltunk itt megszokottan jo helynek gondolom most is, de egy kis javitani valo lenne, A korabbiakhoz merten emelkedtek az arak hisz tobben foglalunk nagyobb a kereslet, de miert kerul tobbe , ha neha kezeles nelkul egy egy napra kornyek nezesre mennenk igy tobbe kerul mint kezelessel. . Sehol sem kotelezo a kezeles mas szallodaban.
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila utca 25.
• Spa & wellness center • fodrászat • manikűr • masszázs • pedikűr • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • finnszauna • merülőmedence • gyógymedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • kávézó