Luxus Vendégház Hajdúszoboszló

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Luxus Vendégház Hajdúszoboszló vélemények

Szörnyű 2021. október 30.gyerekekkel járt itt
Átverés az ételt illetően. . . bőséges étel nevetséges! Kiszámolt csomagolt felvágott,tea,kenyér! Előre napokra. . citromlé kimérve aki meg nem reklamál, az kaphat jutalomfalat csokikát. Nyikorgó emeleteságy, folydogáló zuhanytálca teszi még otthonosabbá a helyet! Utolsó nap már fel sem veszik a telefont, nehogy rosszat halljanak ,csak addig érdekes mig tejelni kell!
Kiváló 2021. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk el itt újra. Kedves a személyzet és mindig tisztaság van. Ha Hajdúszoboszlóra megyünk, mindig náluk szállunk meg
Kiváló 2021. augusztus 12.a párjával járt itt
Tiszta, csendes, rendezett apartman. Figyelmes személyzet. Első nap az Úr, aki fogadott minket, részletesen mindent elmondott. Nagyon kedves volt.
Reggeli bőséges, többféle, hűtőbe bekészítve, a péksüteményeket mindennap frissen hozták. Vacsora étteremben, szintén rendben volt. A fürdő közel van, gyalog könnyen megközelíthető. Összességében nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2021. július 15.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű hetet töltöttünk a párommal és két unokánkkal 2021. július 5-10 között a Bánomkerti u-i Luxus vendégházban. A kényelmes apartman elhelyezkedése jó, csendes helyen van, rövid sétával minden elérhető. A zárt udvarban parkoltunk. A kert szépen rendezett, ahol grillezési lehetőség is van.
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk itt a párommal, minden kifogástalan volt. A környék nagyon csendes, közel van minden amit látni érdemes. Az udvarban parkolási és kiülesi lehetőség is van, ahol zavartalan a pihenés. A szobák szépek, tiszták és mindennel felszereltek. A tulaj nagyon kedves és segítőkész, mindenben számíthattunk a segítségére.
Kiváló 2020. szeptember 21.a párjával járt itt
Minden szuper volt, csak jót tudok mondani. Nagyon kedvesek. Tiszta és kényelmes az apartman, parkolási lehetőség is van. Közel/sétatávra van a strand, és a sétálóutca. Emellett élelmiszerbolt 2 perc séta és étterem 15 perc sétára található, szóval elhelyezkedésileg is praktikus. A reggeli finom volt és bőséges. Mi biztosan megyünk még.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. szeptember 12.barátokkal járt itt
2020. szeptember 8-13-ig töltöttünk 3 éjszakát a Bánomkerti u-i Luxus vendégházban. Ragyogó tisztaság, kényelem. A vendéglátók udvariasak. Jó volt a reggeli. A vacsora kuponos volt a Szilfa Étteremben, amit ugyancsak dicsérni tudok. Udvarias személyzet, pazar kiszolgálás, még véletlen sem éreztették, hogy "kuponosok" vagyunk.
Kiváló 2019. október 18.a párjával járt itt
Ár/érték arányban az egyik legjobb üdülés volt! Az apartman elég nagy volt, jó beosztással, még terasz is van! Csendes az utca, autó alig jár benne, és kutyaugatás sincs! Nekünk kifejezetten jó volt a reggeli, mert így már korán ehettünk, nem kellett senkire várni! Változatos volt és bőséges!
Szörnyű 2019. szeptember 18.a párjával járt itt
Hát a véleményem nem lesz rövid. . . A nőt folyamatosan telefonon hívni kellett. Egyik vasárnap 8kor hívott 2x majd kapok sms-t, hogy mivel nem ér el, törli a rendelésem. WTF? ! Itt már éreztem, hogy bajok lesznek. . . Reggel indultunk, gyomorgörcsöm volt már, hogy nem érünk oda időben, a nő többször felhívta rá a figyelmem, ha nem érünk oda 11-12 között, nem tudják átadni az apartmant.
Szörnyű 2019. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Kupon oldalon vettem a három éjszakás üdülést. Mi ugyan nem a Bánomkert úti apartmanban voltunk, hanem a Damjanich utcaiban, így az én értékelésem arra az apartmanra szól. Mikor rákerestem foglalás előtt az apartmanra (Luxus Apartmanok Hajdúszoboszló) az az apartman, ahol mi lettünk elszállásolva, nem is jelent meg az interneten, csak a másik utcai, ami eleve szebb volt, így én azt hittem azt foglaltam le.