Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2024. március 4.barátokkal járt itt
Életemben ennyi sértést és hazugságot, átverés szállás-ügyben még nem tapasztaltam. Pedig Magyarországon már számtalan helyen voltam. A Tesco Útra Készen Club keretein belül foglaltam és fizettem. Konkrétan: 1. A szállás és félpanzió ára 26000 Ft volt, 2+2 éjszaka. Ezt már régen kifizettem.
Szörnyű 2024. március 1.barátokkal járt itt
A zsebkendő méretű törölközővel mosogatószivacs hiányában elmosogattam, mert másra úgysem volt használható. Azt az átkozódást, útszéli mocskolódást, amit ezért kaptam. nem kívánom senkinek. A plusz pénzekről, amivel már érkezéskor megpróbáltak lehúzni? ! Későn érkezési felár 13. 30-kor stb. Az étterem viszont jó. Jól főznek és kedvesek, de csak ők sajnos. Ide többet nem jövök.
Átlagos 2023. szeptember 11.üzleti partnerrel járt itt
A plusz felárak amiket a helyszínen kellett fizetni +50 %-t dobtak a foglalásra.
2022. május 9.a párjával járt itt
Csendes helyen a piac közelében van az apartman a Dankó u. 26-ben. 3 éjszakát töltöttünk itt. Kényelmes, tiszta ,barátságos apartman. Személyzet kedves. Egy légterű , külön szép fürdőszobával. Padlófűtéses, légkondis világos. Szép, jól felsxerelt kertrész grillezési, napozási, kinti étkezési lehetőség kerti bútorokkal.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - EgyébMarcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2021. december 10.családjával járt itt
November végén érkeztünk. 6 éjszakát töltöttünk itt. Az alsó és az emeleti apartmant egyaránt kivettük(4fő). Csalódnunk nem kellett semmiben. Kimondottan kellemes mediterrán jellegű környezet fogadott minket. Ha egy kicsit jobb időben érkezünk biztos vagyok benne,hogy a kertben található minőségi grill eszközöket is kipróbálom(majd legközelebb).
Gyenge 2021. július 22.a párjával járt itt
A kiválasztott szállás helyett egy masikban lettünk elszállásolva, az igèrt szolgáltatasok híjján. A reggeli említèsre sem mèltó, számlát sem láttunk. Termèszetesen jeleztük a problèmáinkat, de èrdemleges válasz nem èrkezett. A szállás tiszta. Ezen kívül nem tudok pozitívat.
Gyenge 2020. október 18.a párjával járt itt
A szállás jó helyen van tiszta. A reggelit előre a 4 napra el hozta az első reggel 3 csomag 80g os lidli szalámi 1 vaj 1 kis üveg lekvár 1 maci sajt 2 db paradicsom 2db 5g os méz cukor 2az1 kV. A pék árut ill 6 szelet kenyeret minden nap akkor rakta be a házba mikor nem voltunk ott ez nem tetszett.
Marcsi Apartmanok Hajdúszoboszló - Vendéglátás
Kiváló 2020. október 11.családjával járt itt
Még januárban vásároltam a szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] keresztül ezt a 6 nap, 5 éjszakás utalványt, a vírus miatt többször kellett átváltoztatni az időpontokat, mire most okt. 7-12. ig megtörtént a pihenés. Mivel ez egy akciós utalvány volt, egy kicsit féltünk, hogy milyen helyet kapunk, de a valóság minden tekintetben nagyon pozitiv csalódás volt.
2019. december 30.a párjával járt itt
Már második éve foglalunk szállást [moderálva - a szerk. ] utazási utalvánnyal a Marcsi Apartmanokból, mindkét alkalommal elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal. Ennek bizonyítéka, hogy már a következő év júniusára is itt foglaltunk szállást. A szálláshely elfoglalása problémamentes és gyors volt, a megbeszélt időpontban át tudtuk venni.
Gyenge 2019. december 29.családjával járt itt
A szállás hangulatos, tiszta, kellemes, de sokat kellett küzdeni, hogy azt kapjuk, amit kértünk a telefonos foglalásnál és a helyszínen is. A robogó méretű rokkantkocsi parkolása még egyszer annyi, mint egy autóé, de a tájékoztatással ellentétben az utcán nem fizetős a parkolás.